karısının 14 milyon tl değerindeki yaşam sigortasından para almak isteyen ingiltere'de yaşayan katildir.

--- alıntı ---

ingiltere'de yaşayan 37 yaşındaki mitesh patel, erkek sevgilisiyle birlikte olabilmek için 34 yaşındaki karısı jessica patel'i öldürdü. karısını öldüren patel, 14 milyon tl değerindeki yaşam sigortası parasını almak istedi. polisler cinayeti cep telefonunun sağlık uygulaması sayesinde çözerken, patel, geçtiğimiz hafta gerçekleşen mahkemede en az 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

erkek arkadaşıyla birlikte olmak için karısını öldürdü

ingiltere'de yaşanan akıllara durgunluk veren olayda 37 yaşındaki mitesh patel, avustralya'daki doktor erkek arkadaşıyla birlikte olmak için 34 yaşındaki eşi jessica patel'i kendi evlerinde canice boğarak öldürdükten sonra eve hırsız girdiği izlenimi yaratmaya çalıştı.

--- alıntı ---

buradan
devamını gör...
kadın her yerde erkeklerin uçkuru uğruna öldürülüyor gördüğümüz gibi. böyle bir şeyin ardından diğer adam bu salakla birlikte olabilecek kadar midesizse ikisinin de okyanusun dibini boylamasını görmek isterim.
devamını gör...
mide nedir nasıl bulanır sorusuna cevap olay. olay olay.

başımıza daş yağmıyorsa hala iyi insanlar var demektir. onları bulup yaşatmalı korumalı, yoksa bu sapkınlık bu canilik bu esfellik dünyayı başımıza yıkacak...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar