erkek taklidi yapan kadın yazar

sakın aklınıza erkek sanılan bayan yazar gelmesin. burada sistemli olarak erkek gibi davranma ve bu şekilde tanım yazma mevcuttur.

çoğunda söyle olur; yazarımız önceden bayan olarak sözlüğe giriş yapmış ve yazmıştır. daha sonra sebepsiz saiklerden ötürü yazarlığına ara vermiş veya yönetim tarafından gömülünce kendi aklınca * intikam almak ya da dalga geçip makara yapmak amacıyla eril bir nick alarak tekrar dönüş yapmıştır. ilk olarak bayan olmadığını vurgulamak için kaba kelimeler kullanır, siyasi veya diğer başlıklarda ağır yazılar yazar hatta başka yazarlara direkt olarak sataşır. özel mesajlarda milletle rahat rahat konuşur hatta bazı samimi olduğu erkeklerle şaka mahiyetinde küfür bile eder. tamamdır artık millet beni erkek zannediyor diye kesin kanaate varır. ondan sonrada kendince eğlendiğini zanneder. ammaa bilmez ki nick değişince eski alışkanlıklar, dinlediği müzikler, izlediği filmler, geçmişte yaşadığı olaylar, kimse tanımıyor yeaaa diyerek yaptığı cesur itiraflar onun peşini bırakmayacağını. yeni eril nicki ile elbet eskilerden bir şeyler yazacaktır. bu da eski kurt yazarlar tarafından aynı polat alemdar abi'nin birinci görüşte umursamam, ikinci görüşümde tesadüf der geçerim, üçüncü görüşümde düşünmem öldürürüm dediği gibi şakkadanak bi süre sonra tespit edilir kim olduğu. bir iki fikir alışverişinden sonra kimlik ortaya çıkar.

sadece geldiğinin 2. günüde yazdığı başlığa bakarak fake yazar olduğunu tespit ettiğimiz eski yazarlar var. herkesin nasıl ki bir kokusu varsa kaleminizin de bir izi vardır ve kendisini bir süre sonra ele verir. iyisi mi siz Allah'ın yarattığı gibi davranın.
devamını gör...
nick vermek isterdim ama adı bende saklı olan kişilerdir.
iç dünyalarında bir cinsiyet karmaşası yaşıyorlar sanırım yoksa bir insan cinsiyetinden neden utanır diye merak etmiyor değilim.
devamını gör...
her gün abazanlar tarafından "merhaba, tanışmak ister misiniz?", " buluşalım mı?" tarzında atılan mesajları en azından sözlükte almak istemeyen kadın yazar hareketidir. bir erkek olarak şu amiplerden de utanıyorum.
devamını gör...
etrafta yürüme potansiyeli olan yazarlara karşı gardını alan yazardır. tebrik edilesi ve kremli elleri öpülesi yazardır.
kadın olup erkek taklidi yapan yazarlar eqlesin...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar