erkeklere ihtiyaç kalmaması

az önce okuduğum bir bilgiye göre bilim adamları yapay sperm üzerine çalışmalar yürütüyor. bu da demek oluyor ki bir kadının bir erkeğe olan ihtiyacı ilerleyen zamanlarda bir tık daha azalacak. evet beyler sanırım yavaş yavaş siliniyoruz.

edit:kaynak soracaklar için kaynak
devamını gör...
erkeğe olan ihtiyacın 'sperm' gibi şeylerle sınırlı olduğunu düşünmek büyük bir cahillik olur. ki en basitinden oturduğun evin inşası veyahutta o eve giren çıkan her türlü eşyanın yapımı ya da temini erkeklerin elinden geçmektedir. gerisini sen tahayyül et ve fazla da hayale kapılma. keza erkeksiz bir dünyada varoluş savaşı vermek ile geçer koca ömrün.

teşekkürler.

edit: uzun uzun yazmak istemediğim için kısa kestim. meraklısı özele buyurabilir. enine boyuna anlatır, güzel de bir aydınlanma sürecine sokarım.

edit 2: kısasa kısas yapmışlar bak: https://kazete.com.tr/haber...
kadına ihtiyaç yok mu yani şimdi?
devamını gör...
üreme kısmını çözdük diyelim. kadınlar yaşam amacı olarak da insani durumları bir kenara bırakıp hayatı sürekli devam eden bir altın günü gibi kadın kadına yaşamaya başladılar.

onları erkeklerden kim koruyacak.

bir kadın sizin çocuğunuzun annesi ise gerekirse onlar için ölümü göze alarak hayatınızı ortaya koyarsınız ama değilse bir kadın sadece bir kadın ve insandır.

yani kaos olur diyorum. kadınlar bu kadar aptal değil.
devamını gör...
erkeği cinsel bir obje olarak görmenin sonucu bir iddia.

mesela su şişesinin kapağını açamadığımızda napıcaz, perdeleri kim asacak, market poşetlerini kim taşıyacak, kimin omzunda ağlayacağız, hep ayıcıklara mı sarılıp uyuyacağız... bir miktar ihtiyaç var kanımca.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar