erkeklerin eşlerine yaranamaması

kadın her zaman daha fazlasını ister. kanaat edemez. kadınlara göre filanca adam vardır ne güzel kocadır. eşine neler almaktadır. neler yapmaktadır. sen ise öküzsün oğlum.
devamını gör...
of yetti be bu sözlük erkeklerinin eşlerinden ağlaması.

sol framede hiç kocasından şikayet eden kadın yazar var mı yok. bir de kadınların çok konuştuğu söylenir peh. dırdır vırvır beynimizi yediniz be.
devamını gör...
havva anamızın cennette yaşadığı halde yasak elmayı istemesiyle başlayan bir sürecin devam etmesi durumudur. kıyamete kadar böyle. işinize geliyorsa. siz takva için evlenin diyor peygamberimiz zaten. yoksa çekilecek çile değil azizim. ki bir melekle evli olmama rağmen bunu diyorum. hanım okuyorsa evde işkence etmesin bana durduk yere şimdi. konuşturmayın la beni.
devamını gör...
evliliği eşinin sırtına yükleyerek kenara çekilip görevinin sadece eve para getirmek olduğunu düşünen erkek beyanı. yok öyle bir dünya efendim. kim eşinden şikayet ediyorsa önce kendine baksın. eşiniz size yaranamamış ki bunu düşünebiliyorsunuz. o kadının üzerinden yükü alıp hayatı paylaşsanız, belki biraz söylediklerine kulak verseniz hayat daha farklı olacak. ama siz de haklısınız bunlar hep kadın kaynaklı...
devamını gör...
bunlar hep evde kalmış hatun kişi beyanı. ne alaka diyenleri duyuyor gibiyim. şu alaka; onlar evde kalıp evlenemediği için erkeklerin evlilikten soğumasını istiyorlar. genç nesil hatunları kocasızlıktan telef oldu. sosyal medya yetmedi, kanallara çıkıp evlenmeye çalıştılar. ne çabuk unuttunuz? *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar