kuaföre nasıl bir şekil olmasını istediğini güzel güzel tarif etmesine rağmen, kuaförün berbat bir performans sergilemesi sonucu ortaya çıkan, geri dönüşü olmayan olay..

kuaföre giren erkek traş olmadan önceki halini bret pit olarak hayal etmeye başlar ve traş olduktan sonra ise (bkz: aydemir akbaş)'a dönüşür..
devamını gör...
asla kadınlarınki kadar kötü olmayacak ruh hali. ne de olsa erkeklere yapılabilecek en kötü şey saçın tamamen kazınması olabilir ki, bunun bile bi oluru var erkek milleti için.
bir de sanırım erkek berberleri daha çok anlıyor müşterinin ne istediğini. kadın kuaförleri "illa da benim düşündüğüm olsun, bugün nasıl hissediyorsam öyle keseceğim, o saç uzunsa mutlaka kısalacak" gibi angut bir ruh haline sahip oluyorlar genellikle. ya da ben hep kötülere düştüm, bilemiyorum.
devamını gör...
kuaföre giden kadınlar eve dönerken en uzun yolu seçerler,
kuaföre giden erkekler eve dönerken en kestirme yolu seçerler.

mottosunda geçen kestirmeli ruh halidir.
devamını gör...
yine istediğim gibi olmadı hezeyanıyla eve kimseye gözükmeden gitmeyi isteyen bir ruh halidir.sonra kafayı gözü yıkayıp aynaya bakınca "aslında fena da olmamış lan,zaten papaza dönmüştüm!"laflarıyla kendine gaz verir.ev ve arkadaş ahalisinin bazısının beğenip bazısının "niye kestirdin oğlum!eski hali daha güzeldi." laflarıyla intiharın eşiğine gelir.en fazla 3 gün sonra eski hayatına rutine bağlar.
devamını gör...
kendilerini çıplak hissediyorlar(mış).
kadınların kuaförden çıkarken yaşadığı öz güven patlaması ile erkeklerin berberden çıkarken yaşadığı ruhani ezikliğe girmesine hiç anlam veremedim.
devamını gör...
pişmanlık. normalde görüntüsünü takan bir insan değilim şükür façamız yaratılıştan düzgün fakat istediğim model yapılmadığı zaman kendimi salak yerine konmuş gibi hissediyorum. zaten senede iki defa berbere gidiyorum onda da kafamı yolunmuş tavuk mabadina çevirmeyi başarıyorlar. herşey o nalet ara makas ile başlıyor..
devamını gör...
kimseye görünmeden eve gitmenin yollarını ararlar.
halbuki kadın öyle mi? nasıl bir özgüven patlamasıyla çıkıyoruz o kapıdan bir bilseniz...
devamını gör...
erkek kuaföre mi gider erkek delikanlı gibi mahalle berberine gider. parayı bulunca belki mahalle berberine gitmeyi bırakıp sıcak çikolata vb içeceklerin ikram edildiği hair design lara gider. saygılarımla.
devamını gör...
karısının sevgilisinin parasını ödemiştir. sonra da ulan ne para verdik beee , o kadar okuyacağımıza kuaför olsaydık keşke diyip iç çeker boşalmış cüzdanına bakarken .

yoksa erkek adamın ne işi olur kuaförde erkek dediğin berbere gider.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar