erkeklerin zeki kadın takıntısı

şeytanlığı zeka zannedenlerin hezeyanıdır.

zeki kız: aşkını, bekaretini evleneceği adama saklayan; zengin, yakışıklı, entel, kariyerli " kız avcısı" erkeğe nikahsız kadın olmayan kızdır.
devamını gör...
takıntı mı bilmiyorum ama insan karşısında zeki insan görmeyi arzuluyor. bunun cinsiyetle bir ilişkisi olduğunu düşünmüyorum. her aklı başında insan karşısında da böyle bir insan görmek ister. eğer ciddi ego problemi yoksa...
bir noktaya kadar bazı seyler haz verebilir. ya da aldığın haz belli bir noktaya kadar tatmin edebilir. insan değişmeyen bir kaynaktan beslenmek istiyor ya da değişen ama değişimi gelişimle olan bir kaynaktan bu da ancak zeki ve ahlaklı bir insanla mümkün.
devamını gör...
sanırsın sapyoseksüellik kadınlara özgü bir olay. *

aşk acısının aslında zeki birini sevmekle alakası yok o konuda bi anlaşalım.
birisiyle yatmış olmanında zeka ile alakası yok ama sürekli kadınlara biriyle yatmamışı değerlidir dersen senin zekada bir sorun olduğunu gösterir.
bak biriyle yatmışında yatmamışında vajinası aynı valla. bu kadar takıntı yapma yani heaa olay başka kompleksse o kısma karışamam ama üzülme sonuçta ülkemiz afrikada değil bizler de zenci değiliz.
devamını gör...
napacan allasen ?

kadını matematik olimpiyatlarına mı hazırlayacaksın ?
santranç turnuvasına mı sokacaksın ?

erkek olsam evleneceğim/ hayatıma sokacağım kadından tek olmasa da en büyük beklentim huzur verip veremediği ve iletişim kurup kuramadığım olurdu. hoş şu anda da öyle. yani cinsiyetçi bir şey de değil bu bana göre. zeka çekicilik unsuru mu peki? evet öyle ama hep derim, zekadan ziyade akıllı insan daha evla bence.

işbu giri takıntı boyutuna bianen girilmiştir, tercihi zeki insan olanlara amenna saygı duymak lazım. hayatta her şey seçim neticede.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar