erken uyumak

#özgürler 

bir çok bünyenin hele de sözlük ve twitter kullanıcısının hangi meslek grubundan olursa olsun yapamadıkları ve özlemle yapmak istedikleri eylem.

efendim tavsiyem az pişmiş patates yiyin; bilmem zehirlendim mi ama ben de işe yaradı.(u:)
devamını gör...
yorgun bünye, belki de soğuk iliklerine işledi, sıcağı görünce mayıştı. sabah kargalar besmele çekmeden kalktı ya da hastaydı biraz.

işte tüm müsebbibler bunlar olmasa da bazen sırf alışkanlıktan olandır.
devamını gör...
yorgunluğun mecbur bıraktığı. 9 da uyudum hop şimdi uyandım ve hiç uykum yok. ne yapsam bilemedim en iyisi tanım girmek dyip buraya geldim.
devamını gör...
erken kalkmamı zorlaştırdığını düşündüğüm eylem.

uyanmam gereken saate 5 saat kala uyuduğumda daha kolay uyanıyormuşum gibi geliyor bana. 7 ideal, 8 çok.
devamını gör...
bu sıralar kendisine direnemediğim durum. normalde nefret ederim ama sanırım artık yaşlandığımdan erken uyuma ihtiyacı duyuyorum. bir de uyanmama isteği var ama neyse şimdi konumuz bu değil. onu üzünçlü başlıklarda konuşuruz.
devamını gör...
hayatım boyunca hep yapmak istediğim ve hiç başaramadığım nadir şeylerden biridir. ah ne yöntemler denedim bu uğurda. anlatsam burdan köye yol olur.

devamını gör...
bir türlü beceremiyorum, yatsıyı kılıp yattığım günleri o kadar özlüyorum ki. sanki uyurken vaktim boşa geçecekmiş gibi düşünüyorum o yüzden uykuyu sevmiyorum geçenlerde imam nevevi'nin rahmetullahi aleyh her uyukladığı an için ınna lilleyhi ve inna ileyhi raciun dediğini öğrendim, tabi biz bunu cenazelerde söylemeyi severiz değil mi? neyse siyasi konuşmim şimdi.
devamını gör...
geceyi çöpe atmanın güzel bir yolu. nedeni çok basit. yapacak daha iyi bir işiniz yoksa uyursunuz. yapacak daha iyi bir sürü şey sıralayabilirsiniz tam da şu an ancak hayır. bazen hiçbiri katlanılır olmuyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar