erman toroğlu

gencliginde futbolculuk yapmis, ankaragücütakiminda oynamis, liglerde hakemlik yapmis, ardindan Ankara halinde kabzimallik yapmis, maraton programinda yaptigi yorumlarla Türk futbol kültüründe kendi yerini almis sahsiyet. Program ortagi sansal büyüka ile birlikte futbol disinda muhabbet ettikleri zaman iyice ayari kacirirlar. kimi sporsever gülmek icin seyreder bu adamlari.

hakemligi döneminde nice süpheli mac yönetmistir. simdi sütten cikmis ak kasik gibi keyfine göre herkesi yargilar.
devamını gör...
26 nisan 2009 tarihli maraton programında, yusuf şimşek'in attırdığı golün tekrarında çıkardığı ünlemlerle beni gülmekten öldüren dinozor. pozisyonu baştan almasını istedi yönetmenden. yönetmen beyimiz yavaş yavaş geri alırken, "gel gel gel geeeel hüoppp" tarzı kamyoncu konuşmasından bahsediyorum. ayrıca şansal büyüka ile sahneledikleri pastırma muhabbeti türk televizyonculuk tarihinin dönüm noktalarından biridir.
devamını gör...
antalya' dan yola çıkan 12 santimlik salatalığın, istanbul' a gelene kadar dengesiz hormon vermekten dolayı 20 santime çıktığını söyleyerek tüm bölge çiftçilerinin tepkisini çeken, ünlü bilim adamı, eski hakem, futbol yorumcusu ve kabzımal olan kişilik.
devamını gör...
fi tarihinden bir yorum:

-tamam hagi golü attı tek başına ama rakip savunmanın hiç mi hatası yok. oynat uğur, bak bir, iki, üç, dört. yahu adamı parkta yürütmezler böyle. tutarlar kolundan bir halini hatırını sorarlar gel bakalım şöyle, nasılsın, ne yapıyosun? diye... *
devamını gör...
arada sırada siyasi yorumlarda da bulunur.


--- alıntı ---
uğur dündar: muhalefetin tarzını nasıl buluyorsunuz?...
erman toroğlu: muhalefet yok ki... ortalıyorlar, başbakan da gol atıyor...
uğur dündar: çarşaf açılımı var chp'nin bir de?.
ermantoroğlu: evet... çakma çarşafı çıkardılar... komik yani.
--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar