kaderin bir cilvesidir.

sanırım bu gidişle ülkeyi ermenistan'a kaptıracağız gibi. nasıl bir uygulamadır bu böyle yahu?

edit: sözelciler burada da rahat bırakmıyor arkadaş, bu nedir ya? aynen!
devamını gör...
eğer soyunu bu kadar çok önemsiyosan önceğğ türkçe dil bilgisini yalayıp yutman gerekir yiğidim dediğim hede. ermenilere diye yazılır. hadi bağalım. türkiye'deki ırkçı faşistlerin bu dil bilgisi sorunu nereye varacak lan. hehe.
devamını gör...
alt-üst soy bilgisi bakarken alt üst olmaktır.

oysa insanları ırklarıyla değil insanlığıyla değerlendirsek hangi ırktan geldiğimizin bir hükmü olmazdı.
devamını gör...
dikkatimi cekti bak kimse e devletteki donelerin doğruluğunu sorgulamıyor. rahmetli dedemin (annemin babası) 6 tane eşi olmuş ulan. hepsinin kaydi var mi yok mu kim nerden biliyor? ortada veledi zina tonla insanın kayıtları çıkmıyor herhalde bu da ayrı muamma.

sonucu değiştirmeyecektir. mesele insan olmak falan degil zaten fazla hümanizm kasmak da mide bulandıriyor. nerde irkcilk karşıtı insan görsem en ala irkci onlar oluyor nedense burası da ironik.
devamını gör...
tüm soyu ermeni değilse yine de ermeni değildir. türkler, yerel halklarla karışmıştır. bu bilimsel bir gerçek ve türkleri türk yapan genlerinin yanı sıra kültürel birliktelikleridir. bu nedenle bababmın babasının babası ermeniymiş, yaşasın ermenistan demek için beynini aldırmış olmak gerekli. eminim pek çok ermenistan ermenisi'de soylarını araştırsalar bir yerlerinden türkler çıkar.

ermeni ise ve bunu gizledilerse zaten ermeni olduklarını da pek tabii biliyorlardır. yani sürpriz değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar