kağıthane belediyesi çalışanlarıdır.

--- alıntı ---

i. d. (50), a. a. (47), r. s. (42) belediyeye bağlı şirkette çöp kamyonu şoförü olarak çalışıyordu. üçü de evli ve çocuk sahibi olan şoförlerden i. d. aynı zamanda torun sahibi. belediyede ortalama 10 yıla yakındır çalışan üç isim ile ilgili çöp toplayıcısı işçi m. ş.’nin (27) anlattıkları ve verdiği ifade, yaşanılanları gün yüzüne çıkardı.

çalıştığı ekip değişince anlattı
m.ş., i. d.’nin şoförlüğünü yaptığı kamyonda çöp toplayıcılığı yapıyordu. işle ilgili ikili arasında çıkan bir tartışma sonrası, d.’nin talebiyle ş.’nin çalıştığı ekip değiştirildi. başka bir çöp kamyonunda çalışmaya başlayan ş., bir süre sonra yeni ekip arkadaşına, daha önce yaşadıklarını anlattı. daha önce birlikte çalıştığı i. d. ile cinsel ilişki yaşadığını anlatan ş., yaşadıklarına diğer şoförler a. a. ve r. s.’nin de tanık olduğunu anlattı. ş.’nin konuştuğu işçi konuyu beraber çalıştığı kamyon şoförüne anlattı. bu şoför de bağlı bulundukları şefe durumu bildirerek, m. ş. ile çalışmak istemediklerini söyledi.

--- alıntı ---

buradan
devamını gör...
(bkz: şoför çöpçüye çöpçü şoföre şoför şoföre çöpçü çöpçüye)

eskiler hep der, ''necaset ruha tesir eder'' diye ki bence çöpçü olmanın en riskli tarafı bu manevi hasardır. mevzunun en iğrenç kısmı ise olayın açığa çıkma biçimi, pasif elemanın yerini değiştirmeseler her şey güllük gülistanlık gibi devam edecekmiş meğer. ne pis adamlarmışsınız be, çoluğunuzdan çocuğunuzdan zerre utanmadınız mı...
devamını gör...
okuduktan sonra mide bulandıran haberlerdendir. her türlü sapkınlığı bir şekilde anlamlandırabiliyorum da çocuklara, hayvanlara ve hemcinsine ilgi duyanı anlayamıyorum.
devamını gör...
--- alıntı ---

''oradan tekrar arabaya bindik. birer tane biramız vardı. onu da içtikten sonra r.’yi evine bıraktık. ondan sonra biz ikişer tane daha bira daha aldık. ve ne olduysa ondan sonra oldu” dedi.

--- alıntı ---

hani halk arasında alkol aldıktan sonra sapıtanlar için bir tabir vardır. "falanca iki bira içtikten sonra yok mu bana çakan diye böğürür" derler. sanırım mecazi anlamda kullanılan bu tabir gerçek olmuş.
devamını gör...
mide bulandıran haberden bir yenisi daha. bu topraklarda kabul edilmese de eş cinsellik bir yönelim değil sapıklık türü yönelim olsa bu adamlar neden evli ve çocuk sahibi olsun ki demek ki bu zevk dürtüsü başka bir şey değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar