eşcinsel infaz

işid denen canavar toplumu sinir uçlarından yakalayıp cezbetmesini biliyor. yüzlerce müslüman kişisinin alkışlarla gözetleyip desteklediği olay işidin hükümranlığı altındaki musulda gerçekleştirmiştir. onlarca metre yukarıdan izleyenlerin gözleri ve alkışları önünde atılan eşcinseller! islam dünyasına pekte ''rahatlatıcı'' model olabilir. olmaktadır!. yüksek binadan film görselliğinde atılan o kişiler bir gün müslümanlarında kafasını ezecek gibi duruyor çünkü çürüme her zaman içten başlar. ve çürümenin pis kokuları hızla duyulmaktadır. o gün geldiğinde hiç bir kutsalınız barikat olamayacak..
devamını gör...
"kimin lût kavminin sapık işini yaptığını görürseniz, fâili de mef'ûlü de öldürün."

(tirmizî, hudud 24, (1456); ebû dâvud, hudud 29, (4462, 4463)

sevgi pıtırcığı olmanın lüzumu yok, islam ne diyorsa o yapılır. köpeklerle evliliğin meşru olduğu batıya hoş gözükmek için şeriat'ın emirlerini gözardı edemeyiz...
devamını gör...
islamın ne dediğine bak. lüt meselesinin geçtiği ayetler gibi muğlak değil net. bu iki ayette hüküm ifadeleri var. Allah bir ayette değini öbüründe yalanlıyormu yoksa.
nisa suresi 15-16. ayetler:

kadınlarınızdan eşcinsellik/sevicilik yapanlara karşı içinizden dört tanık getirin; eğer tanıklık ederlerse o kadınları, ölüm canlarını alıncaya ya da Allah kendileri için bir yol açıncaya kadar evlerdetutun.

eşcinselliği içinizden iki erkek yaparsa onlara eziyet edin. bu ikisi tövbe eder, durumlarını düzeltirlerse onlara eziyetten vazgeçin. Allah tevvâb’dır, tövbeleri çok kabul eder; rahîm’dir, merhametine sınır yoktur


ayet sunuyorum: burada öldürünmü diyor. lüt meselesi kavminin eşcinsel oluşundan değil eşçinselliğide aşan çocuklara ve gençlere tecavüzden ötürü tembih ve uyarıda bulunmuştur. lüt olayının özü ve özetide budur. yinede eşcinselliği meşru gören tarafı yoktur fakat belirtilen mevzu taciz ve zorlamadır.

sevgi pıtırcığı.. ezbere bir yaklaşımmı. ey isa ilk taşı kendisine hiç olmadı senden sonra.
devamını gör...
meallerin çoğunda kadınlarınızın zina yaptığını görünce diyor: meallere bakıncada hiç birinin diğeriyle tam anlamıyla örtüştüğü söylenemez.
üç beş tanesi eşcinsellikten bahsediyor. mael karışıklığı bir yana soru şu: kadınının zina yaptığını gören erkek kadınını evde tutmasımı gerekiyor. eğer öyle ise pek bir mezhebi genişlik söz konusu. oysa eğer kasıt eşcinsellik ise burada fitriliğe vurgu yapılmak istenmiyormu.

http://www.kuranmeali.org/4...

http://www.kuranmeali.org/4...
devamını gör...
yaşar nuri öztürk'ün müritleri tarafından bir türlü kabul edilemeyen hadise.

lut kavmine eşcinsellik yüzünden değil de, çocuklara tecavüz ettikleri için azap edilmiş diyorlar. bu kaynaksız iddia sahibine şunu sormak gerek; o halde sahih hadislere göre mef'ulü de öldüreceğiz, bu durumda tecavüz edilen çocuğun suçu ne? böyle saçmalık olabilir mi? olamaz elbette, ancak burada asıl hedeflenen şey belli, hadis inkarcılığı ile islam'ın temellerine saldırmak, hadisleri reddetmek...

bizler, "hırsızın elini kesin" ayetini "hırsızın eline çizik atın" diye çeviren kişileri değil, kur'an ve sünneti kendimize yol gösterici olarak aldık...
devamını gör...
ayeti kanit olarak getirilenlerin yasar nuri ozturk'un muritleri seklinde algilandigi mevzu. kuran'da kesin ayet varsa ve hadis buna ters ise, hangisine uymamiz gerektigi aciktir. yok hadis boyle, alimler soyle derseniz.. o halde sizin dininiz size...
devamını gör...
bir takım müslümanın kafasının basmadığı bir olay var; şeriati uygulayabilmek için şeriate dayalı bir devlet sahibi olmak zorundasınız. bireysel olarak şeriat uyguliicam bean diyemezsiniz. siz kimsiniz diye sorarlar adama.

ışidin yaptığı bu noktada zulüm ve cinayetten öteye gitmez. kendilerince ilan ettikleri hilafette ümmetin birliği yok, fikri yok, dahli yok! ben yaptım oldu! var mı böyle bir şey ya! sana kim verdi bu hakkı!

ışidın bugün bir misyonu vardır o da islamafobinin kıvama gelmesi. hilafetmiş, şeriatmiş, islam devletiymiş geçiniz. aha, geliniz külahıma anlatınız.
devamını gör...
(bkz: sizin dininiz size benim dinim bana diyen modernist müslüman)

o iş öyle olmuyor mübarekler, bu din 1400 senedir aynı, hiç değişmedi. 1400 sene önce de livata yapan öldürülüyordu, şimdi de; 1400 sene önce de zina eden recm ediliyor, şimdi de. ha, derseniz bu din bize uymuyor, biz bu dine inanamayız, o başka. ancak zerre bilginiz olmadan ayetleri sahiplenip "bakın biz gerçek müslümanız, sadece ayetleri kabul ederiz" diye dolaşıp, bir de "sizin dininiz size..." diye üste çıkmaya çalışırsanız kendi kendinizi küçük duruma düşürürsünüz...

bir de islam devleti aşkıyla yanıp tutuşan, ancak gidip de akp'ye oy veren müslümanlar da bunu beğenmemiş. devlet gerekiyormuş. yahu adamların isimleri zaten "islam devleti", şaka mısınız siz? devlet olabilmesi için senin laik ülkenin tanıması mı gerekiyor? gerçek ümmetin birliğinin kimin yanında olduğunu Allah bilir, sandıklara gidip oy kullanarak demokrasiyi meşru kılan gafiller değil...

bu arada ışid sempatizanı filan da değilim...
devamını gör...
sözde islam devleti kuran üç beş çapulcunun yediği nane. adamlar islam devleti kurmuş. yok dur bold yazalım: islam devleti! breh! tam oldu şimdi! Allah müslümanları ahmaklıktan muhafaza eylesin. insan ahmak olunca sırtına binip eline keleşi vereni çok oluyor.

dini keleşin namlusunda arayan embesil sürüleri. çobanınız amerika bilesiniz.
devamını gör...
-dini keleşin namlusunda arayan embesil sürüleri. çobanınız amerika bilesiniz!!!
-nerede arayalım ağabey?
-gelin, "en büyük müttefikimiz amerika" diyen, nato üyesi olan, afganistan'a asker gönderen, israil istediği zaman ülkesine savunma sistemi kurduran, incirlik üssü'nü açık tutarak ırak'ta milyonlarca müslümanın ölmesine yataklık yapan, ırak'a asker gönderemediği için yakınan, zinayı suç olmaktan çıkaran, genelevlerden aldığı vergilerle saraylar yaptıran akp'de arayın. hem bakara makara filan da var, gül gibi geçinip gideriz.
-abi dalga mı geçiyorsun?
-evet :))

kimin ahmak olduğu buradan bakınca çok net belli oluyor aslında...
devamını gör...
bakıyorum herkes Allah adına hükmünü vermiş.

oysa Allah kendi hükmünü vereli çok olmuş.

--- nisa 15-16 ---

15. Kadın kadına hayasızca davranışlarda bulunanlara/lezbiyenlik yapanlara gelince, onların işlediği bu ahlaksızlığa aranızdan dört kişi şahitlik etsin; bunlar onun için şahitlik yaparlarsa, suçlu kadınları ölüm alıp götürünceye yahut Allah onlara tövbe etmeleri suretiyle bir kapı açıncaya kadar, evlerine hapsediniz.
16. İçinizden iki erkek fuhuş/livata yaparsa onlara eziyet ediniz; eğer tövbe edip uslanırlarsa, artık onlara eziyetten vazgeçiniz. Çünkü Allah, tövbeleri kabul edendir, merhamet sahibidir.

--- nisa 15-16 ---
devamını gör...
peygamberin idrarini içmek sevaptır minvalli en az beş hadis sıralayabilirim. namaz kılanın önünde kadın, eşek, ve it geçerse namazı bozulur (peki ya namaz kılan kadınsa) gibisinden hadislerde var. 1400 yıldır söyleniyor ve uygulanıyor ''şeriat''. fakat bu uygulanan muhammed islamı değil (bkz: muaviye islamı) dır. halk böyle iken ölmeyen-öldürülmeyen fakat türlü pisliklere bulaştırılan bu dinin ayakta kalması yinede yüzde 10 u ile kalan muhammed islamı nın güzelliğindendir.
(bkz: uydurma hadisler)
hadis tekniğide ayrı bir konu. muaviye ile birlikte yüzyıl boyunca hz ali den bahsetmek ölüm nedeni iken hadis yazarlarının iki yüzyıl sonra hadisleri toplamaya başlaması en azından islam akıl dinidir düsturu ile örtüşüyormu?. kuranda en çok geçen şok fiil de akletmezmisiniz dir.
devamını gör...
din her ne kadar insancıl ise de dindarlar bunun tam tersidir. adam kutsal kitaptan ayetler gösteriyor öldürmeyiniz diye ama hala ayete inanmayıp hadislere inanan yazarlar var. ayet eve kapatınız diyor adamlar evin çatısından atıyorlar. ortak olan tek şey ev.
sonrada feryadı figan eyleyip gerçek islam bu değil diyorlar.
eş cinsel insanları çatılardan atan, yezidi kadınları pazarlarda satan, nusayrilerin başlarını kesen, hristiyanları öldüren, israil fitne yapmadığı sürece dostumuz diyen örgütün yaptıklarına caiz de sonrada kardeşlik hoş görü diye ortalıklarda gez. hayat ne tuhaf vapurlar falan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar