ingiltere’den türkiye’ye gelen iki eşcinsel turist, havalimanında hiçbir gerekçe gösterilmeden gözaltına alındıktan sonra sınır dışı edildi.

ülkesine geri gönderilen ingiliz vatandaşı bilal sadiq, “anladığımız kadarıyla, telefonlarımıza bakan memur gördüklerini beğenmedi ve eşcinsel olduğumuz için ülkeye giriş izni vermedi. şoke olduk” diye konuştu.
şuradan

ay resmen izmir gibi bir yerde skandal!
devamını gör...
--- alıntı ---

-müdürüm iki dingiliz gelmiş.
+niye öyle diyon lan!
-bu ikisi sevgiliymiş de ondan
+hadi lan
-aha bak fotoya
+almayın la içeri çoluğumuz var çocuğumuz var. burda herkesin çocuğumuz var
-look dude. lanet off here.

--- alıntı ---
devamını gör...
çarpıtma olduğu açık.
yoksa bu ülkede zaten bu mahluklardan bol var.

Allah bir fasığın getirdiği habere inanmayın diyor da
bizim millet polisimizin sözünü dinlemeden etmeden
fasıktan da alçak namussuz bir sapığın sözüne meylediyor!
devamını gör...
eşcinsel turist ayrıca, ingiliz konsolosluğu’nu aradıklarını ama konsolosluk yetkililerinin bir şey yapamayacaklarını söylediğini de iletti

sanki anlatmadıkları birşeyler olan turistimsilerdir.

yani böyle birşey olacak ,sen ingiliz vatandaşı olarak konsolosluğa haber vereceksin ve hiçbirşey yapmayacaklar. üstelik türkiyedeki arkadaşlarına da haber vermişler onlar da bişey yapmamış . hiç inandırıcı değil.

ayrıca böyle bir olayda birilerini suçlamadan karalamadan önce her iki tarafın da açıklamasını duymak ve olayı ona göre değerlendirmek gerekir .
devamını gör...
karşı olsamda bu ülkede eşcinsel hakları için kurulmuş vakıflar dahi varken eşcinselliği sebep göstererek ülkeye turist sokmayacaklarını sanmıyorum.

iki şüphem daha var; birincisi, haber kaynağının bilinmeyen bir site olması (ki böyle bir şey gerçekten olsa yeri göğü ayağa kaldırır hatta eylem yaparlar). ikincisi ise turistlerin "anladığımız kadarıyla" diyerek bahsettiği bir konunun yalnızca iddiadan ibaret olduğudur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar