eşcinselleri öldürün afişi

başkent ankara'nın bazı yerlerinde eşcinsellerin öldürülmesi için asılan afişlerdir.

afişlerde, onur yürüyüşü'ne ait bir fotoğrafın üstünde "lut kavminin çirkin işini yapanı görürseniz faili de mef'ulü de öldürünüz"yazdığı görüldü.

"genç islami müdafaa" adlı bir grubun hazırladığı görülen afişlerin altında da grubun sosyal medya hesaplarının adresleri yer alıyor.

asılan afişlerin fotoğraflarının paylaşıldığı gruba ait twitter hesabında "genç islami müdafaa olarak "lgbt" kuruluşunun yapmış olduğu ahlaksızlığa sessiz kalmadık" diye yazıldı.
devamını gör...
ölüm çağrısıdır. hedef göstermedir. hazırlayanlar ve asanlar bulunmalı ve derhal hapsedilmelidir. bilmeyenler için not: öldürme çağrıları ifade özgürlüğü kapsamına girmez.
devamını gör...
hangi türden olursa olsun "ben müslümanım" diyenleri aklayanların inannak istemediği olaylardandır. bu arada zaten söylemişler ama ben de tekrar edeyim: islam devleti yönetimi altındaki islam toplumunda homoseksüellik yasaktır, cezası öldürülmektir. osmanlı'da nasıl oluyormuş demeyin, osmanlı yorumu ayrı bir din zaten. yüzlerce islamdan bir diğeri...

"aaa yalandır ayol!

ergenekoncudur onlar, yok yok provokasyondur, hayır buldum, cia yapmıştır!"

islamcılar şunu yapmaz bunu yapmaz diye daha dün aklayanlar nerede?

(bkz: ışid e katılımları neden destekliyorum)
devamını gör...
tehlikeli bir afiştir.

islam'da eşcinsellerin hükmü nedir? eşcinsel olduğunu belirten bir kişiye ceza var mıdır? yoksa eşcinsel ilişkide bulunduğu bilinen kişi mi cezalandırılmalıdır? veyahut söz konusu fiil yapıldığı sırada görülmeli midir? (zinada olduğu gibi). bu cezanın uygulayıcısı kim olacaktır? önüne gelen herkes uygulayabilecekse nerede kaldı adil yargılama, savunma hakkı?

bu ve benzeri onlarca soru üretilebilir. tabi bu sorular düşünen kişilerin aklına gelebilecek sorular. bu afişi görüp, sadece gökkuşağı renkli bir tişört giymiş birini öldürebilecek onlarca insan vardır. daha dün uydurma haberlerle gaza getirilmiş güruh çinli diye korelilere saldırdı.

birileri de tatlı su müslümanlığı diyerek kendince birilerini yaftalıyor. islam hak ve adalet dinidir. sizin gibiler bu dine ancak zarar verirsiniz.
devamını gör...
müslümanlar/islamcılar/radikaller asmış diyelim, hiçbir haltı değiştirmez. kendileri buna inansa, başta kendileri birilerini öldürürdü. islamcılar asmamış da olabilir. bu kısım komplo teorisine kaçıyor ama mesela islam'a çamur atmak isteyen ''aman nasıl olsa müslümanlar ajanlar astı der, dalgamızı geçeriz, bize kalmaz ihale'' der.
memlekette kendimi bildim bileli alevilerin evleri falan işaretleniyor, hiçbir halt olmuyor. (şimdi bir sığır buraya gelip maraş'ta, çorum'da olan neydi diye soracak olursa ona mantık dersi tavsiye ederim, zira başka bir şey anlatıyorum). ...dur lan, şu alevi evini işaretleyeyim de bize aksiyon çıksın diyen bir sosyopat da olabilir mesela. ama maksat islam'a çamursa, bir afiş bastırmak, iki boya bedava. nasıl olsa müslümanlar komplo teorisi der biz de hahaha komplo teorisi diyorlar kakara kikiri yaparız ihale yine onlara kalır düşüncesinde manyaklar da olabilir.
eğer ki bu hadis sahihse, niye islam fıkhında böyle kati bir hüküm ihdas edilmemiş? zahirisi ayrı, şafisi ayrı, hanefisi ayrı yorumlamış.
mesela eşcinsel eylemin islam'da cezası bir mezhepte fuhuş ve zinayla eşken, birinde bunun yarı cezasına mukabil. madem, hz. muhammed'in böyle kesin bir hükmü var, o zaman niye eşcinsel eylemin cezası ta hz. ali döneminde içtihadla alınmış da nassa başvurulmamış?
devamını gör...
hadisi şerif e göre adam öldürülmez deyip reddettiğim afiş. kuran ı kerim de açık bir ifade olmadan güvenilirliği tartışılır olan hadislere göre bir insanın hayatına son vermenin vebali büyüktür.

eşcinselliğin yaygınlaştırılmaya çalışılmasına şiddetle karşıyım ancak öldürmek başka bir konu.
devamını gör...
kana susamış kimseleri meydana çıkarmış afiştir.

'benim gibi olmayan, benim normal gördüğüm ölçülerde yaşamayan herkes sapıktır, pisliktir' diyen insanların, kurana aykırı olmasına rağmen bu cümleyi hadis diye sahiplenmesi normaldir. bu arkadaşlar ışid'e nasıl bakıyorlar, ışid'i eleştirirken hangi argümanları kullanıyorlar, merak ediyorum.

ayrıca, birileri çıkıp 'benim dinime göre karşı cinsiyle sevişen insanlar katledilmelidir' dese, peygamberinin, ya da önderinin, ya da tanrısının öyle emrettiğini söylese, bu emri tırnak içine alıp afiş olarak bastırsa ve bizim mahallelerimize assa, acaba ne düşünürüz? 'aa ama benim dinim hak din, kuran öyle emretmese de peygamber öyle demiş diyorlar, bunların ölmesi lazım' diyenler ile 'ama benim cinsel ilişki şeklim ve cinsel yönelimim doğru. onun dışındakiler yanlış ve öldürülmeleri gerekir' diyenleri Allah'a havale ediyorum.


devamını gör...
lgbt onur yuruyusunde afedersiniz orasini burasi acarak teshir edenler yuzunden yuruyus trollenmisti. istenen etkiyi saylayamamis aksine toplumdan kendilerine karsi reaksiyon olusmustu... kim ne derse desin bu afis lgbtleri aklamak icin asilmiştir.. bunu yapanların derhal bulunmasi gerekir.. uzaga gitmenize gerek yok.. adres veriyorum. müslüman anarşistlere bakıversinler.. eliaçık tayfasi bu iş için oldukça uygun adrestir.. dogrudur vardir boyle karsi cıkanlar ama yillardir ozgurce onun bunun altina yatan hypnelere kimse dokunmadi bu memlekette... bu operasyon eksici lolipoplara malzeme tasimak icin yapilmistir.. altından bir 'muftu karisi' hikayesi cikarsa sasirmayin...
devamını gör...
şu radikallikten bahsedenlerin hayatlarını bizlere merak ettirmiştir. böyle radikallikler olunca direk bu işleri ortaya çıkanların hayatlarını merak ederim. bu insanlar dini kendine tekeline alma yetkisi nereden alıyorlar, kim veriyor bilmiyorum... bir hüküm verecekseniz onu detaylı açıklayacaksınız. oh ne güzel dünya hadis yaz as her tarafa bir de bunu savun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar