eşi hamile iken aldatmak

eski bi arkadaşım eşi doğum yapmaya gittiğinde kendi evinde bu işi yaptığını anlatmıştı. gerçekten görülebilecek en büyük hayvanlıklardan.
devamını gör...
zinacı gavetin yaptığı fiiliyattır bu iş. evet. o ahlaksız çip! evlenmeden önce de zina pisliğinin içinde yüzüyordur.

kızlarınızı ve bacılarınızı kesinlikle zinacı çip!lere vermeyin.
devamını gör...
her aldatma ile aynıdır. aldatma nedenlerle, durumlarla ilgili değil, kişinin karakteri ile ilgilidir. yani hamile iken daha iğrenç değil, bunu yapan her halükarda iğrençtir.
devamını gör...
hayvanlık değil, düpedüz şeytanlıktır. bir insanın anne/baba olması onun hayatını tabiri caizse resetler. eğer bu da bir işe yaramadıysa daha ancak teneşir paklar. insanın söyleyecek sözü kalmıyor.
devamını gör...
bir hayvan olarak erkek, tabiatı gereği poligamiktir. öyle yaratılmış. bir erkek bir günde dünyadaki tüm dişileri dölleyecek kadar sperm hücresi üretir. ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı. bu bilimsel gerçek.

karısı hamileyken başka bir dişiye meyletmesi tamamen bu hayvani güdülerden kaynaklanıyor. tabi insan olduğunu unutmamalı. hayvanlığın lüzumu yok.
devamını gör...
bilimsel gercek diye yutturulmaya calisilan karaktersizlik ve ahlaksizlik. medeniyet kurmus insanla aklı iradesi olmayan hayvanın dogası bir degildir.
dogaya gore yaşayacaksak da, dogada dişiler en güçlü erkekten cocuk sahibi olur. bircok erkekle çiftleşirler.hatta ortama guclu bir erkek geldiginde bütün disileri döller. kadınlar da boyle yapsın haklı olsun madem. ne de olsa doğalarında var.
devamını gör...
eş kendini salınca olabiliyor böyle şeyler. kilo alıyor, doğumdan sonra iyice dağılıyorlar, kendine bakmıyorlar falan. zaten çocukla uğraşmaktan başka şeylere fırsat da kalmıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar