bekarlara kaç yaşında olurlarsa olsunlar bekar kalmalarının ne kadar mantıklı bir hamle olduğunu gösteren evli abi/abla söylemi.

ama aklıma gelmedi de değil.
imzadan önce aklın neredeydi arkadaşım.
devamını gör...
al işte sırf evlenmiş olmak için evlenenlerin geldikleri nokta. biz boşuna ince eleyip sık dokuyor, karşımıza ilk çıkana evet deme gafletine düşmüyoruz.
devamını gör...
'zıt kutuplar birbirini çeker, aynı olanlar iter' kuralı gereği problem olmaması gereken durum. ne güzel iki tarafta birbirini tamamlar, yeter ki kötü huylu olunmasın.
devamını gör...
çelişik ifade. hiçbir ortak noktası olmayan iki insanın evlilik yapması nereden bakarsanız bakın aptallıktır.

ortak yön sayısı otomatikman ikiye çıktı.
devamını gör...
insanı zamanında verdiği karardan ötürü kendisinden nefret ettirecek kadar kalp kıran bir tespit.

iki insanın kusursuz anlaşması hiçbir zaman mümkün değildir zaten , ama önemli olan birbirinden bu kadar da nefret etmeye yönelik zihniyetlerde olmamak. mutlu olmak için yollar aramak gerekir her zaman. çünkü mutluluk öyle çok da havadan yağar gibi gelmez sanılanın aksine.
hiçbir yolu yoksa da , vaktinde neden böyle bir yola girilip birçok hayatı bu yanlışa bulaştırdınız diye sorarlar adama.
çünkü vaktinde bu karar verildiyse elbet ortak paydaları olmuştur bu insanların ve yeniden istense o paydaya sıkıca birlikte sarılabilirler.

umarım herkes hayatının doğru durağında durur.
devamını gör...
güzel bir ortak noktayı vurgulamış insandır.

en azından annesi "oğlum senin bu kızın neyin ortak" diye sorduğunda "ikimizde kahvaltı yapmayı sevmiyoruz" diye cevap veren bir keriz değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar