eşini öldüreceklere tavsiyeler

haberlerde sürekli görüyoruz genelde aynı yöntemler.. boş bir alanda sıkıştırma evini basma falan... şimdi bunlara yenileri eklensin artık.. çünkü bizler bunlara alıştık ve "vah cağnım yazık kadına/adama" gibi şeyler demiyoruz artık.. hani madem öldüreceksin öyle gelişigüzel öldürme.. *

valla benim tavsiyem azıcık düşünmeleri.. yaratıcı olmaları... plan yapmaları...
devamını gör...
mütemadiyen konuşun ama hep aynı şeyleri konuşun. eskileri karıştırın, pişirip pişirip önüne koyun..kederden tez vakitte gider zavallı..
devamını gör...
hanımları için plan yapanlar planı bir kaç kez daha gözden geçiriniz.
aksi halde başarısız olursanız bir ömür boyu dırdırından kurtulamazsınız.

hanimiş mesaj; kadına şiddete hayır
devamını gör...
eğer iman sahibiyseniz öncelikle "meşrû bir hak karşılığı olmadıkça, Allah’ın haram (dokunulmaz) kıldığı canı öldürmeyin. işte size Allah bunu emretti ki aklınızı kullanasınız.” [en'âm: 6/51] ve "haklı bir sebep olmadıkça, Allah’ın, öldürülmesini haram kıldığı cana kıymayın. kim haksız yere öldürülürse, biz onun velisine yetki vermişizdir. ancak o da (kısas yoluyla) öldürmede meşru ölçüleri aşmasın. çünkü kendisine yardım edilmiştir." [isrâ: 17/33] ayetlerini okuyup iyice bir düşünün. yok inanmıyorsanız yahut sonuçlarını göze aldıysanız kullanacağınız en etkili ve işin içinden zâhirî olarak sıyrılmayı sağlayacak yöntem için:

(bkz: kaza süsü vermek)
devamını gör...
çözüm yolu için yol gösterici tavsiyelerdir.

yavaş yavaş zehirleyen ve eceli ile gitti izlenimi veren zehirler var. onlardan kullanmak olayın temiz bir şekilde halledilmesini sağlar.

not : burdaki bilgiyi gerçek hayatta kullanmayınız. sadece bilgilendirme amaçlıdır. kullanan kişinin sorumluluğu bize ait değildir.
devamını gör...
acısız bir yöntem seçin. bi vurdum öldü gibi bir şey olsun...

ve mümkünse bunu çıkın göğsünüzü gere gere, gurur duya duya anlatın. anlatın ki, niyeti olup da kafasında şüphe olanlara cesaret gelsin. azıcık imrensinler hatta...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar