eski dizileri tekrar izlemek

(bkz: yunus emre aşkın yolculuğu)
keşke bitirmeselermiş. son 2 bölümün tadı geride kalan 42 bölümde yoktu. tabi madalyonun diğer yüzü:
yunus'un* 60 yıllık seyrini reytingler düştü diye 120 dakikada tamama erdirmeleri işin samimiyetini baltalamış.
mehmet bozdağ'dan bunun üzerine bir "mevlânâ: aşkın rengi" gelse keşke.
devamını gör...
sevdiğim aktivitelerden biridir.

bir ara bizimkiler dizisine sarmıştım manyaklar gibi izliyordum, youtube'da yaklaşık 150 bölüm falan vardı sanırım. ama sıralaması karışıktı, yine de güzeldi.

avrupa yakası'da izlediklerim arasındadır.
devamını gör...
çok çok sevdiğim eylem. bunu yaparken yeni bir dizi/film izleyebilirim çok daha mantıklı olur bana yeni bir şeyler katar diye düşünüyorum ama sonra "amaan boşver" diyerek yazıyorum youtube'a "avrupa yakası 110. bölüm..."
devamını gör...
nasıl bu kadar izlemesi keyifli ve kıyassız kaliteli oluyorlar. çünkü ilk oldukları için,ortaya dunya emek isteyen bir senaryo koydukları için. teknoloji akıllara zarar bir seviyeye gelmiş olsa da artık yeni nesil diziler her bakımdan kusmuk. netflix çöplüğü çıktığından beri bu kalite eski paris fahişeleri seviyesine düştü. canları cehenneme..
her neyse muhterem e1k nın lost başlığını canlandırmasiyla bir anda neden baştan izlemiyorum lan dedim çünkü zamanında eksiksiz izlememiştim. ve şu an gecenin 2.38 i. yarın iş olmasına rağmen ben çay demlemis lost karşısında keyiften dört köşe vaziyetteyim. uzun zamandır almak istediğim seyir zevki yeniden geldi.
bu arada sawyer reis köşeli çenene kurban. üstüne bir dizi de ona çekilir baba.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar