eski sevgilinin ne yaptığını merak etmek

acaba şuan nerde? kim var yanında? evlendi mi? karısı güzel mi? kudurtur insanı bu evhamlar.
hele de bir duyum almışsanız hem evlenmiş hem de mutlu diye;
artık dış kapının dış mandalı olduğunuzun göstergesidir.

kriz geçirmeden önce; iç rahatlatıcı yakıştırmalar da bulunulur ''kesinlikle yakışmıyorlar, sizin kadar ne güzel ne de fedakar olabilir, yok yok mutlu değiller numara yapıyorlar'' v.s.
hele de aralarında ki ilişki boyutu, belediye tastikli gibisine dökülmüş ya, hiç kaçışın yok kızım

çiz bir çember içinde hırsından kudur dur!

devamını gör...
sevgilinin facebook hesabını kontrol etmeye yöneltir. dingil zaten oraya resimler koymuştur. sayfa açılıp resimlere bakılınca bir nebze rahatlanır çünkü düğün resimlerinde ikisi de mal gibi çıkmıştır.
devamını gör...
eski sevgiliden haber gelmemesi için bütün yolları kapayan biri bu konuda oldukça rahattır.facebooktan engelleme,olduğu mekanlara gitmeme,ortak arkdaşlarla görüşmeme,bilinçaltına itme süreçleri ve günlük 3dklık nefretle yad etme nöbetleri,sonuç mu: canı cehenneme !
devamını gör...
bu merak sonucu eski sevgili daha alt bi sosyal statüden bir adamla ilişki kurmuşsa terkeden yada terkedilen olsan da "ohh şimdi ne yanıyordur beni elinden kaçırdığına" denir rahatlanır, yok daha üst bir sosyal statüden adamla evlenip dubaiye balayına falan gittiyse (kız kapında yatsa bile geri dönmeyecek olsan bile) o yüksek statüdeki adamla karşılaşıp onu bozmanın küçük düşürmenin hayalleri kurulur. terkeden bile olsan terkettiğinin yine de devamlı yokluğunu aramasını kaybettiğine kahrolmasını istiyorsun, terkedilensen hakeza öyle. insan egosu işte
devamını gör...
13.
eski sevgili evlenene kadar süregelen süreçtir. daha sonra merak kendini öncehasede, sonra kıskançlık krizlerine daha sonra ise çaresiz bir vazgeçişle kabullenmeye ve buna mukabil olarak isteme istemeye de olsa umursamazlığa bırakır. ne yapacaksın evlenmiş gitmiş adam*. ha ama dikiş tutturamayıp geri dönenlerin hikayeleri yok mu? var tabi. ama onun için de yüreğini mangala çevirmeye and içmelisin.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar