esrar kullanmanın stresi azaltması

işyerindeki en stresli günlerimde oldukça işimi görür düşüncesi ile yana döne aradığım bitkidir. ama buldurmayan Allah buldurmuyor.

hala amirlerimden hiç birine "alın atınızı yemişim tımarınızı" diyemedim.
bunu içersem belki gözüm döner gider bi güzel atarlanırım diye düşünüyordum.
söylentilere göre piyasadan kalkmak üzereymiş. esrara da alternatif bulmuşlar. ah nerde o eski esrarkeşler.
devamını gör...
hem kişisel tecrübe, hem de bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir.

stresli zamanlarda birebirdir. sararsınız ve baca gibi dumanı çıkarırken kafada yavaş yavaş gevşeme başlar. az önce sizi o strese sokan konu yavaş yavaş zihinden silinir ve dünyaya daha ümitli olarak bakmaya başlarsınız.
devamını gör...
bağımlılık yapması haricinde süper ilaçtır.bir krizimde hastanede yapılan aldolan sonrasında bana ne yaptınız doktor bey dedim sırıtarak ağrı kesici dedi ama beni iki gün sersemletti. imkanım olsa hergün yaptırırım ama bağımlılık ve gittikçe doz yetersizliği olduğu için korkutuyor..
devamını gör...
doğru olan iddiadır. ancak, stresi nasıl azalttığı önemlidir. alkol de azaltıyor. yani, şunu anlıyoruz ki esrar da stres kaynağını yok etmiyor, anlık bir rahatlama sağlıyor. anlık rahatlama sağlayan sayısız şey vardır, misal seks de bunlardan biri sayılabilir. öte yandan çok daha başka uğraşlar da olabilir, başka maddeler de olabilir... ölçümüzü stresi anlık azaltma yönünden alacaksak, şırıngayı getirin eroini basayım.

so, what yani? esrar haramdır. stresi azaltsa ne olur? müslüman, uyuma!

sözlük sandık keş yuvası çıktı rıza baba...
devamını gör...
tanıdık bir torbacınız varsa numarasını alıp denemek istediğim durum.*abi şaka mısınız ya sanki tarçınlı vişne şurubundan bahsediliyor,esrar bildiğin şakası olmayan uyuşturucu madde.sonra biz haşhaşi oluyoruz...
devamını gör...
mesele beyni uyuşturmaksa kendi deneyimlerime göre söylüyorum alkol işe yaramıyor uyuşturucuyu sadece yeşil reçete ilaçlardan biliyorum yabancı madde kullanmadım ilaçlar çok etkililer.ama haşhaşilerin kafası çok daha ileri boyutta büyü boyutunda bir uyuşturucu ile uyuşturulmuş durumda.tanıdığım 7/24 bi alkolik ramazan geldiğinde ağzına içki koymazdı ama bunların kafa ramazanda bile müslümana çakmaya devam ediyor..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar