esrar kullanmanın stresi azaltması

işyerindeki en stresli günlerimde oldukça işimi görür düşüncesi ile yana döne aradığım bitkidir. ama buldurmayan Allah buldurmuyor.

hala amirlerimden hiç birine "alın atınızı yemişim tımarınızı" diyemedim.
bunu içersem belki gözüm döner gider bi güzel atarlanırım diye düşünüyordum.
söylentilere göre piyasadan kalkmak üzereymiş. esrara da alternatif bulmuşlar. ah nerde o eski esrarkeşler.
devamını gör...
hem kişisel tecrübe, hem de bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir.

stresli zamanlarda birebirdir. sararsınız ve baca gibi dumanı çıkarırken kafada yavaş yavaş gevşeme başlar. az önce sizi o strese sokan konu yavaş yavaş zihinden silinir ve dünyaya daha ümitli olarak bakmaya başlarsınız.
devamını gör...
bağımlılık yapması haricinde süper ilaçtır.bir krizimde hastanede yapılan aldolan sonrasında bana ne yaptınız doktor bey dedim sırıtarak ağrı kesici dedi ama beni iki gün sersemletti. imkanım olsa hergün yaptırırım ama bağımlılık ve gittikçe doz yetersizliği olduğu için korkutuyor..
devamını gör...
doğru olan iddiadır. ancak, stresi nasıl azalttığı önemlidir. alkol de azaltıyor. yani, şunu anlıyoruz ki esrar da stres kaynağını yok etmiyor, anlık bir rahatlama sağlıyor. anlık rahatlama sağlayan sayısız şey vardır, misal seks de bunlardan biri sayılabilir. öte yandan çok daha başka uğraşlar da olabilir, başka maddeler de olabilir... ölçümüzü stresi anlık azaltma yönünden alacaksak, şırıngayı getirin eroini basayım.

so, what yani? esrar haramdır. stresi azaltsa ne olur? müslüman, uyuma!

sözlük sandık keş yuvası çıktı rıza baba...
devamını gör...
tanıdık bir torbacınız varsa numarasını alıp denemek istediğim durum.*abi şaka mısınız ya sanki tarçınlı vişne şurubundan bahsediliyor,esrar bildiğin şakası olmayan uyuşturucu madde.sonra biz haşhaşi oluyoruz...
devamını gör...
mesele beyni uyuşturmaksa kendi deneyimlerime göre söylüyorum alkol işe yaramıyor uyuşturucuyu sadece yeşil reçete ilaçlardan biliyorum yabancı madde kullanmadım ilaçlar çok etkililer.ama haşhaşilerin kafası çok daha ileri boyutta büyü boyutunda bir uyuşturucu ile uyuşturulmuş durumda.tanıdığım 7/24 bi alkolik ramazan geldiğinde ağzına içki koymazdı ama bunların kafa ramazanda bile müslümana çakmaya devam ediyor..
devamını gör...
peki insandan götürdükleri neler cevabını verseler daha iyi anlaşılacak konudur. şu an şu ortama bakış açım değişti desem yeridir.
şurada esrarında bu kadar alenen övüldüğüne şahit oldum ya neyse...
devamını gör...
eroin gibi uyuşturucu maddeler beynin ödül ve stres bölgelerindeki dopamin miktarını arttırdığından kısa süreli rahatlamalara, uçurmalara neden olsada etkisinin azalmasından itibaren sinirlerde oluşan tahribat ile birlikte panik atak, paranoya, anksiyete ve hatta şizofreniyi tetikleyebiliyor. depresyon ve intihar girişimleri de esrar kullananlarda diğerlerine oranla 8 kat artış gösteriyor. görüldüğü üzere bir anlık zevk, uzun vadeli yıkımlara neden oluyor.
yalnız iyi kafa yapıyor beyler.*
devamını gör...
iş görüşmesi, sınav, mülakat gibi yoğun stresin olumsuz etkileyeceği durumlardan önce bir miktar esrara meylettirecek olan bilgi kırıntısıdır. *

not: yarın bir gün çoluğumuz çocuğumuz okur biteriz yeminlen. şaka yaptım evladım benim, şaka………
devamını gör...
illa kullanacağınız anlamına gelmemektedir. stresi azaltan bir sürü element mevcut.

sosyal medya da ünlülere giydirin, hem sevap işlemiş olursunuz cıbıldak geziyorlar çok.
sözlükte moderasyona sataşmak mesela. çok etkili. yeter ki içmeyin..
ya da folluktan yumurta almaya çalışın. ahırda yavrusunu emziren ineğin arkasına geçin,

yapacak şey çok. kovana çomak falan sokun. ama önce arı elbisesi giyin. yoksa sıkıntı büyük.

çok güzel elementler bunlar.
devamını gör...
hadi stresi azalttı diyelim. peki sonra? hadi narkotik polisi yakaladı, o zaman ne olacak? bizzat narkotik polisi tanıdığım var ve bu işler öyle değil, kazın ayağı bambaşka yerlere gidiyor. esrar ve türevi maddeler için serbestlik isteyen varsa esrarın yasal olduğu ülkelere geçiş yapabilir.
devamını gör...
neden sildiniz yazdığım entry'i?
insanlar uzak dursun diye yazıyorum...
çok silmek istiyorsanız yukarıda öven arkadaşları silin...

7 nisan cumartesi günü saat 22-23:00 sularında aracım göztepe'de durduruldu, arama yapıldı, 2 fişek yaklaşık 4 5 gram çıktı torpidodan, apar topar şubeye götürdüler, ne söylediysem inandıramadım polisleri, üstelik bir de arabada yakaladıkları için az kalsın satıcı kılıfına koyacaklardı, savcı seni gözüm kesmedi kaçabilirsin, mahkeme tarihine kadar içeride bekleyeceksin dedi, dünyam kaydı, yalvar yakar aracımı, kartvizitimi gösterirken buldum kendimi, ikna olup bıraktılar... uzun zamandır kullanmadığım için testlerde hiçbir şey çıkmadı, mahkeme 11 ay ceza verdi, 11 ayı duyduğum an neye uğradığımı şaşırdım, kafamdan aşağı kaynar sular döküldü, 11 ay boyunca ceza evinde yatacağım, öldüm lan ben öldüm diyordum içimden, gözümün önünden film şeridi gibi ezel'deki koğuş sahneleri geçer oldu bir anda, ceza tedavisiz denetimli serbestliğe çevrildi, haftanın belirli günleri psikologla görüşüyorum, 1 yıl boyunca gidip gelecekmişim, gbt'm bozuldu, 1 yılın sonunda hiçbir suça karışmazsam psikolog onayı sonucu davam düşecek, beraat dosyasını yakalandığım bölgedeki ilçe emniyet müdürlüğündeki gbt büroya götürdükten sonra gbt'yi düzeltecekler, stresim azalsın diye kullanıyordum hayatım kaydı, *** gibi hissediyorum kendimi, ne zaman aracım durdurulsa minimum 40 dakika boyunca bekletiliyorum, arabasız gideyim desem daha beter, her metro çıkışında mutlaka polis durduruyor, yarım saat ayak üstü sorgulanıyorum, stres azaltıyor he ? bu dalgayı öven arkadaşlar hayatları boyunca inşallah adliye kapısından geçmezler hiç... ömrüm boyunca yaşamadığım stresi yaşadım bu süreç içerisinde. içenin de satanın da Allah belasını versin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar