önce yusuf yazıcı ki kendisi milli takımın jokeri gibiydi. sadece andorra maçındaki korneri dahi onun önemini ortaya koyuyordu. lille taraftarı yusuf'u geç oyuna soktuğu için teknik patronlarını protesto ediyordu. git gide daha fazla dakika alıyordu ki sakatlanıverdi ve euro 2020'ye yetişip yetişemeyeceği bir yana yeterince hazır olup olamayacağıyla da üzdü.

sonra uefa tarafından türk duvarı övgüsüne layık görülmüş, izlanda maçında sezgisi ve çevikliği ile çizgiden topu çevirmesi bile kalitesini anlatmaya yeten, defansın bel kemiği, dünyada geçen yılın flaş defansı de light'ı keserek juventus'ta on bire girmeye başlamış merih'in menisküs problemi ve yan bağ yırtığı. kendisi her ne kadar dönecek hırsa sahipse de o iş biraz zor görünüyor.

kaan ayhan ve bu yıl premier ligde en süratli koşu yapan futbolcu ünvanını elinde tutan çağlar gibi yine üst düzey defansımız, ikinci yarı form tutarak milli takım için hazır olmasını umduğumuz emre akbaba gibi isimler varsa da artık övgüde bulunmaktan korkar oldu türk futbolseverler.

umarız bu başlık ölü doğmuş olur ve bu hikaye burada biter.

bir şeyler olsun ve isviçre'lileri, merih'i bozuk sahada harcayan italyanları harcayacak kadromuz yaza hazır hale gelsin.

asker selamını euro 2020'de de görelim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar