euro truck simulator 2

harika bir şey. her ne kadar bir logitech g27m olmasa da eğlenebiliyorum. şimdiye kadar hasarsız ürün teslim ettim mi bilmiyorum. * fakat güzel bi kaçamak bu simülatör. uzun yol şoförü olmanın düşünecek çok vakte sahip olmak anlamına geldiğini de ets sayesinde anladım.

kendi playlistimizi yapabildiğimiz için de ayrıca çok mutluyum.

devamını gör...
artık tır şoförlerinin sülalesiyle bu kadar haşır neşir olmayacağımı anlamama vesile olan oyun. açıyorum müslümü, cengizi yakıyorum kamyoncu sigarası uzun malboramı; yol ver dağlar yol ver baneeeyyy.**
devamını gör...
yeni going east dlc'si tam bir üçkağıt. 30 mb'lık iki üç tane şehirden müteşekkil moddan bozma şeyi 20-30 tl'ye satıyorlar.
devamını gör...
amsterdamdan malı yükleyip norveçe doğru yolda olduğum oyun. sözlük molası. dinlenmem gerektiğini söylüyor çünkü.*
bu arada scandinavia paketi harika. kuzey ülkeleri, fiyordlar, harika bergen şehri, dağlar, geçitler muazzam.
devamını gör...
hayatımda ilk kez oyuna para verdim sırf multiplayer oynamak için. bilgisayarım 7 yaşında logitech direksiyonum yok ve en temel paketle oynasam da münih çıkışında türk bayraklı tırı görünce kornaya asılmak paha biçilmez be kardeşim. bu arada acilen dinlenme tesisinde çorba içme eklentisi gelmeli.
devamını gör...
dünya'nın en iyi ve benim en sevdiğim oyunlardan biridir. az mı almanyada, iskandinavyada direksiyon salladık. bu arada birleşik krallığa ne zaman geçsem şeritleri karıştırıp kaza yapıyorum. soldan trafik akan ülke mi olur dedirtiyor adama.
devamını gör...
üretici firmanın ara ara modifikasyonlar, haritalar çıkardığı oyun. bunlar da çözmüş işi abi. ulan kime yönelsek işte oyuncunun dilinden anlayan yapımcı diye hepsi üçkağıtçı çıkıyor. dünyalılardan tiskiniyorum!!1!

edit: mod değil modifikasyon, araç modifikasyonu. fan yapımı modla karışmasın.
devamını gör...
normalde atlet giymem ancak sırf bu oyun için beyaz atlet almış ve uzun marlboro yakıp sürerdim.
ehliyeti e olan adamdan ne bekliyorsun.
bunun bir benzeri de german trucktır.
renault daf scania mercedes ve volvo gibi modelleri de vardır.
volvo en iyisi ve pahalısıdır çok da hızlı gider ancak çok çabuk makaslıyor bu yüzden scania ve renault ile oynayın. ki modifiye yapmak da mümkün.
devamını gör...
arka planda ferdi baba ile kilometrelerce yol katettiğim oyun. yalnız ters istikametten dolayı defalarca trafik cezası yedim yiyorum. kimi bölgelerde trafik sol şeritten akıyor ve ben bu lanet olası uygulamaya bir türlü alışamadım. onun haricinde apayrı bi zevk.
devamını gör...
ne zaman daralsam atlet giyindikten sonra bu oyunu açıp amerikanın en uzak eyaletine gidiyorum, radyoda orhan, müslüm, ferdi, cengiz. babalar diyarı. yemin ederim terapi gibi geliyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar