ya arkadaş var böye bir şey.

istediğin kadar kaliteli sucuk al, en kaliteli kaşar peynirini al, süper tost ekmeği de alsan o tost ne idüğü belirsiz sucuk ve kaşarla yapılan büfecinin tostunun yerini tutmuyor arkadaş. yedikçe yiyesi geliyor insanın. sanırım maharet o sanayi tipi kocaman tost makinesinde. eve ondan mı alsam ne yapsam bilemiyorum.
devamını gör...
kahvehane çayının durumunun aynısı. o çayın tadını evde bulamıyosunuz tıpkı tost gibi, kahvehane bardağı ve tabağı alsanızda olmuyor.
devamını gör...
evde temiz tost makinasinda temiz ve kaliteli yağlara yaptiginizdan olmuyordur. tost makinesini çatı katına atın bi ay hiç dokunmayın sonra hic temizlemeden tost yapın. aradaki farki göreceksiniz.
devamını gör...
büfelerin kullandığı tost ekmeği farklı oluyor. uno nun şekerli ekmekleri aynı tadı vermez. ayrıca tost makinesi de önemli bir faktör.
devamını gör...
kesinlikle tost makinesinden kaynaklı bir durumdur. zira en kral tostçunun tekniklerini bildiğim halde evde aynısını uygulasam da olmuyor.
devamını gör...
taze ekmekten tost yapıp yememiş insan söylemi. kardeş sen tost yapmayı bilmiyorsan ne yapalım. taze ekmeğin içine sucuk kaşar salatalık turşusu kekik beyaz peynir ve pul biber ekle, öyle yap bir de tostu. tereyağını da unutmayalım.
devamını gör...
ekstra para ödediğin için olabilir.
parasını ödedikten sonra ot bile yesen güzel gelebilir.
devamını gör...
açıkta solunan temiz havanın insanı acıktıran bir etkisi var. belki ondandır.
devamını gör...
asla büfeci tostundaki inceliği yakalayamayacağınızdan tutmaz.
hep o incelikler yüzünden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar