özellikle biz erkeklerin ileride bişey yaparım ki ben bununla diyerek her türlü kabloyu saklaması sonucu oluşan yığındır. pek öyle hayat kurtardığı işe yaradığı görülmez, size hangi kablo lazımsa bi tek o yoktur orada.
bugün mini hdmi to hdmi lazım oldu, aha buldum, ilk defa bu yığın işe yaradı diye sevinirken kablonun micro hdmi olduğu gerçeğiyle bir kez daha o kablo yığınına olan inancım kayboldu.
ben yine de atmayayım ileride mutlaka lazım olur. *
devamını gör...
bir anlamda er kişisinin çeyizi hükmündedir.

sadece kablo değil ama üstündeki rengi solmuş tasolar bile saklanır.
eski telefonların takozdan hallice bataryaları falan filan.
işin aslı, düğünde kordon niyetine bunlardan asacaksın boyunlarına, oynayıp dursunlar. *
devamını gör...
evinizde minik bir gelir kapısını beklettiğinize delalet olan durumdur . kablolar çok alengirli ve ince değillerse dışındaki plastiği soyup içindeki bakırları kilosu 33- 35 tl den hurdacıya okutturabilirsiniz. inşaat işiyle uğraşan aile bireylerim sayesinde zamanında güzel paralar kazanmışlığım var. biraz zahmetli ama kârlı iş.
devamını gör...
cins-i latife dert olmuştur.
hemşerim o yığın bir gün işe yarıyor. 3310 bataryası bile kampta ateş yakmaya yarıyor, kablo bu ya, pırlanta küpeden daha fazla işe yarama ihtimali olan bir şey. o gemi bir gün gelecekse o yığın da bir gün kullanılacak.
devamını gör...
şarj aleti yığınlarıyla destek olduğum olay. ince uçlu dan eski ericcson panasonic şarj aletlerine kadar hepsi var. ara ara çalışıp çalışmadığına bakıyorum olmayanı atıyorum ama yine de azalmıyor. geçen gün işime yaradı ama bir eski telefon geldi oradakilerden biriyle şarj ettik. siz o yığını atmayın yine de.
devamını gör...
o kablolar sihirlidir. işe yaramaz gibi görünür ancak tılsımları şudur ki, o kablolar var oldukları için gerekmemektedirler. çöpe atılırsa tılsım bozulacak ve ertesi gün lazım o kablolardan birisi lazım olacaktır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar