evde ilk defa erkek besleyeceklere tavsiyeler

bebeğim dei sen evlenme (üzülen surat).

kötüden iyiye doğru yapın ki yemekleri alışıp kudurmuştan beter olmasın. yoksa 5 gün aynı çorbayı içmek zorunda kalabilirsiniz.

devamını gör...
evin her odasına kullanma talimatı asın. tuvalet banyo dahil.
kurallara uyulmadığı takdirde uygulanacak yaptırımları da eklemeyi unutmayın.
devamını gör...
şu başlık kadınlarla ilgili olsa şimdiye on tane şikayet mesajı almıştık. heyvanlığı bile kanıksayacak enginlikte hoşgörü sahibiyiz (tanım niyetine) dolayısıyla kıymetimizi bilin.
devamını gör...
-evde fazladan 3-5 ekmek bulundurun.
-hiç bir işi beceremiyorsa en azından tuvalet eğitimini iyi verin. çamaşır suyunu bilsin misal.
-bilgisayarını masanın üstüne koymayın. fazla gelişmiş oldukları için masa altına sığmayan bacaklarını masanın üstüne çıkarmayı deneyeceklerdir. atın minderi yere yuvarlansınlar.

devamını gör...
hani sizin elinizin tersiyle yaptığınız şeyler var ya onları yapamayabilir ve kendini dünyanın en yetenekli insanı sayabilir, tüm beklentilerinizi bir kenara atın ve onlara çamaşır katlamaya ve kirlileri nereye koyacağına dair eğitimler düzenleyin, işin zor kısmı bu eğitimleri onlara çaktırmadan beyinlerine telkin etmeniz lazım, yoksa "bon bolmıyo moyom lon çomoşor kotlomoyo!" gibi bir kısım tepkiler alabilirsiniz.
devamını gör...
besleyeceğiniz erkek tipine göre değişir. kimini yemleyip suladığınızda, kimini öpüp kokladığınızda, kimine hizmette sınır tanımadığınızda yüksek verim alırsınız. bazı cinsler üçünü de ister. basit çalışan bir varlık olması nedeniyle de basit işlemlerle sıkıntı çıkarmadan yaşarlar.
devamını gör...
eğitimliyse, yani corabı cıkarında ne yapmasını gerektiğini biliyorsa, yemek yediğinde tabağını kaldırmayı biliyorsa, pek fazla bir tavsiye gerekmez.
evin birkac yerine kullanma talimatı asılırsa iyi olabilir.
*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar