evde para kazanma yolları

bir çok insanın düşünüp, bulmaya çalıştığı yöntemlerdir.. dışarıya çıkma ihtimali olmayan kişiler için bulunmaz nimettir. sözlük yazarlığı demiştik, bir gün aylığa, günlüğe, hatta entari başına 1 tl ye razıydık ama halen bekliyoruz. *

yazsalar da okusak?
devamını gör...
günümüzde aslında her şey fırsata çevirilir halde. he 10-20tl'de para kazanmak 10-20bin tl'de. millet para kazanma deyince ev, araba alabilmeyi dilediği için kimse kazanamıyor uleeyn. girişimci ruhu pekiştirmek şart. birçok ıvır zıvırcı dükkanında satılan her ürün artık sosyal medya gücüyle satılır halde. neden o siz olmayasınız. eldeki becerinizi iyi tartın, sizde yapın. millet taş boyayıp para kazanıyor yahu. pazarda limon satma gibi bir şey işte. bari oturduğunuz yerden yapın.
devamını gör...
sabun yapmak.

dışarıdan alınan birkaç kalıp sabun güzelce bi rendelenir önce. ardından tencere içinde kaynamış suyla epey bi karıştırılır. daha sonrasında gıda boyasıyla renk verilir ve bekletilir. kıvamına geldikten sonra da şişelenir. bu şekilde az miktarda sabundan çok daha fazla sabun elde etmiş olursunuz. yalnız bir süre sonra heisenberg gibi hissetmeye başlarsınız kendinizi. nefsinize hakim olun. bir de pazarlamasını yapabilecek piyasayı iyi bilen jesse pinkman'lar bulabilirseniz küçük evinizde büyük bir sabun imparatorluğu kurabilirsiniz.

where is my money hatice!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar