evde spor yapmak vs spor salonunda spor yapmak

spor salonunda profesyonel anlamda kişisel bir çalıştırıcınız yoksa hiçbir şey elde edemezsiniz. çünkü kimse size aylık 100-300 arası para verip gittiğiniz bir yerde özel beslenme programı veya antrenman programı yazmakla uğraşmaz.
evde spor yapmaya gelince gerekli ekipmanlar ve doğru beslenmeyle önce güçlendirici sonra ise geliştirici egzersizler yaparak değişime şaşıracak cinsten yol alabilirsiniz.
sadece isteyin.
devamını gör...
ergenligimden beri sokakta ve evde çalışıyorum önceden deli lan bu diyenler şimdi benden program istiyor" baba yaga ya sen.. napıyorsun böyle nerede çalışıyorsun steroid alıyor musun? şimdi ben başlasam kaç ayda böyle şekle girerim?"
önemli olan nerede çalıştığınız değil ne yaptığınızdır eğer ki kuvvet kazanmak istiyorsanız, dirayet kazanmak istiyorsanız vücut ağırlığınız bunun için yeter de artar bile. cimnastikciler buna en güzel örnek.
sadece bir tane duvara monte demir çubukla dahi ekstrem bir fizik elde edebilirsiniz. bunun için ne ekstra suslu malzemeye ne de makinelere ihtiyacınız var. sadece istikrar ve yaptığın işi sevmek.(eğer ki böyle bir derdiniz varsa yoksa zaten size demiyorum bunları)

köyde hayvan tarla işleri yaparken dahi spor yapabilirsiniz olm!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar