eve kız atmak

yavaş ve dikkatli yapılması gereken aksiyondur. aman ha kızın bir tarafı kırılmasın. hem ne o öyle atmak falan. yakışıyor mu hiç erkek adama. ne atıyorsun çöp mu atıyorsun. nazik bir şekilde bırakın.
devamını gör...
sevilmeyen insanlarin evine taş bulunamadığı zaman yerini kızla doldurma eylemidir. koca bi sapan yapılır ve düşmanın evine camdan kız atılır.
devamını gör...
bildiğin haram, fuhşiyat. yok entryleri tek tek okudum da maazallah hiç rahatsız olan yok. keyifli keyifli esprilerini de patlatmış insanlar. hele hele ilk entry tam bir iğrençlik abidesi. bir an ekşide falan mıyım diye düşündüm, başlığa baktım cogito sözlük! tamam, hani geçenlerde yönetici arkadaşlar islami sözlük değiliz falan dedi, bir nebze anladım demek istedikleri şeyi ama bu kadarına da pes. başlığı açan ve ilk entry'yi giren arkadaş işi daha detaylandırsaymış bari. böyle yarım kalmış. edebim müsaade etse ben de bir şeyler yazardım ama büyüklerimden öğrendiğim islami edep buna itiraz ediyor, nedense?

(bkz: hayal kırıklığı)
devamını gör...
ataerkil zihniyetin söylemlerinden biridir. sanki kadının kendi iradesi olamazmış gibi. erkek gösterdiği çabaya binaen "eve kız attığını" düşünmektedir. halbuki cinsel ilişki -eğer sapık değilsen- karşılıklı arzuyu gerektirir. aynı zamanda erkek, toplumun bütün katmanlarında hakim konumda olduğundan cinsel ilişkiyi dahi salt kendi arzularıyla açıklar. malum, genç erkeklerimizi geneleve götürmekle gururlanan amcaların olduğu toplumumuzda, kadının cinsel irade gösteremeyeceği, hatta bundan zevk dahi alamayacağı düşüncesi epey yaygın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar