kız internet kullanıyorsa çok büyük ihtimaldir gençler. ufak bir ilmek onu hedefe götürebilir. kızlar böyle konularda epey bir cindir. başıma geldi oradan biliyorum. rahat olun tabi, takılın kafanıza göre. yaramazlık yapmayın ama.

devamını gör...
oldukça tehlikeli bir durum. hele varsa sözlük hesabına hiç bulaşmamak lazım. kate upton başlıklarında falan tanımına denk gelinirse kan çıkar kan!
devamını gör...
hakikaten günümüz gerçeğidir, bunu yapmayan artık hiç yok sanırım.
hatta bir arkadaşım bu konuda o kadar ileri noktalara geldi ki sadece isim verdiğinizde topladığı ve size sunduğu bilgilerin ne kadar ayrıntılı olduğunu görseniz şaşarsınız.
devamını gör...
sözlük mahlasını vermedikten sonra sıkıntı yok. diğerleri kapanır gider ama tanımlar gitmiyor bi yere.

benden size tavsiye sevdiğinizin yanında sözlüğe sakın bakmayın. bakarsanız yediniz naneyi!
devamını gör...
iş o noktaya gelirse şayet bırak internet hesaplarını 7 sülalesi araştırılır.*
fakat önemli detayı atlamayalım, iş o noktaya gelirse... gelmezse ve gelmeyecek gibiyse hiç işim olmaz hangi hesabı var, nedir nasıldır... onun da işi olmasın tabi benim internet hesaplarımla.
devamını gör...
ardından en yakın kız kanka tarafından işletmeye çalışmak ve başarılı bir sonuç alınırsa ı said yes demektir.
devamını gör...
yapılacak en mantıklı harekettir. siz yine hobi olarak etrafa sorun ama buraları sakın es geçmeyin. ne olursa olsun kişinin kendi yaptıkları, yazdıkları ve attıkları direkt onu yansıtır. özellikle sözlük hesabı varsa delik deşik edin. ama işte bu konu çok tehlikeli ve yanlış anlamaya çok müsait sonuçta bir yerde her şeyi kendin varsayıp kendin inanıyorsun bir uzmandan yardım almak şart. bilin bakalım o uzman kim? belli ücret karşılığı bu hizmeti severek yaparım. ön iletişim için dm.
devamını gör...
eskiden damat adayının oturduğu mahallede konu komşuya sorup araştırma yapılırmış. onun modern versiyonu gibi. *
benim için instagramda takip ettiği kişiler hakikaten önemli. öyle fitnessgirl hesapları adı altında g*t paylaşanları takip etmemeli mümkünse.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar