normalde 30'u devirmiş kızların öyle kalbi duygusallıktan çok başka düşünceleri vardır. bu değişik bir model. o yaştan sonra aşık olabiliyorsa tebrik etmek lazım.
devamını gör...
aşık olmak için bir yaş mı var? isterse 50 yaşında aşık olup evleniradfjl. şaka la şaka. biri trenin kaçtığını söylesin ablamıza.

evde kalmış kızdır.

edit: size de şaka yapılmıyor olm. hemen eksilemişsiniz..
devamını gör...
genç evlilik. hep diyoruz. insan 25'i aştı mı evlilik giderek zorlaşıyor. daha çok seçici olmaya başlıyor. kolay kolay beğenmiyor. bu da bahanesi. 25 üst sınır olmalı. yoksa kısmetinde ya kel var ya göbekli ksjfhskadjf
devamını gör...
arkadaşlar bonservisim elimde bi düşün derim* mümkündür lan niye olmasın. bu arada kurt binici reyiz’in tecrübelerinden bu şekilde faydalanmakta güzel he..
devamını gör...
birinin acilen bu hanım ablaya haddini bildirmesi lazım. aşkın kızılötesi olduğunu ve dahi müzenin yaralı olduğunu anlatıp neden hareket edemeyeceğini anlaması sağlanmalı...

bacım, çöpe atacağın poşete yazık!
devamını gör...
aşkın yaşı mı var? ilk aşk diye masum görülen şey, çocukluk zamanlarında ilkokul sıralarında başlamaz mı? insan 45 yaşındayken de birinden etkilenip gönlünü kaptırabilir. 30 yaşından sonra evlenmeyen bayanlar ölsün o zaman. aşk heryaşta güzeldir. nasiplik önemli.
devamını gör...
okuduğum tanımlardan anladığım kadarıyla 30 yaşını geçtiği an aşık olma duygusunu kenara atıp mantık evliliği yapmak zorunda olan kız modelidir. sanırım beklerse evde kalacağı(!) düşüncesine kapıldılar ki çoğunluk 30luk ablaların aşk derdine ortak olmuş. herkesin hayatına kimse karışamaz, bi anlayamadık gitti.
devamını gör...
olm gelin şunu bi nihayete erdirek dediğim sorunsal. kendinden yaşça büyük kadına aşık olup reddedilmenin sonucunda, içte kalan bi acıynan başlık açmak çok patetik hacı. 30 yaş ve üstü kadınlardan korkmayı böle değilleyemezsin. üzülme lan çakal. hadi bağalım.
devamını gör...
sanane
sa na ne
bizene

kafanızı sadece karşı cinse çalıştırarak ceviz kadar beyninizi geliştiremezsiniz.

özgür olup, kendi kararlarıni aldığı takdirde kimseye hesap vermeyecek kızdır.
devamını gör...
evlenmek için başka gerekçeleri olan insanlara garip gelebilir . özellikle beylerin çoğunluğu fiziksel bir ihtiyaç olarak mecbur olabilir de ama hanımlar için seviyor ve seviliyor olmak daha makul bir sebeptir. e bunu ne vakit bulduğunu düşünürse o zaman evlenir. iyi de yapar. muhabbet dolu bir evlilik olur hiç değilse.
devamını gör...
hayır gayet de 30 yaş üstü kızlara dair bir tespit. açıkyürekli davrananlarından birisi ''aaa bu ben'' demiş zaten. böyle bissürü var. onlara hakaret etmiş değilim yalnız onlardan bazılarının çok zoruna gitmiş olmalı ki hakaret içerikli yazmışlar. senin beynin cevizden büyükse oraya sanane kime ne'den ibaret beş satırı kaplayan totalde iki satırlık entry'ne tanım yerine geçecek bir şeyler kataydın. toplamda iki satırlık kapladığı alan beş satır olan o girdi için imleç'in yerinden oynaması zarar.

diğer bir benzer konumuz için; (bkz: 30 yaş üstü bir kızla arkadaşlık kurmak)

kendilerine hediyem;
notum: hayırlı kısmetler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar