evli yazarlar vs bekar yazarlar

1. (Tematik)
evli yazarlar rahattır ve cooldur bekarlarsa zavallı ve eziktir.evliler hava atarlar ; 'beyime dedim bu gün gelirken pekin ördeği al...' veya 'hanımda bir tiramisu yapmış ki Allah canımı alsın...' gibi artistliklerini görebiliriz.zavallı ezik bekar yazarlar ise böyle tanımlara iç geçirirler.
devamını gör...
2. (Tematik)
birisi tanım yazarken: sallama çay içer

birisi tanım yazarken: tava böreği , pancar yapraklı kuş böreği, kaşarlı gözleme, malatya kömbesi, sosisli milföy çanağı, çökelekli soğanlı gözleme , unsuz közlenmiş patlıcanlı kabak böreği, fırında kıymalı sigara böreği, tatlılar börekler + demleme çay.

ondan sonra bekarlık çok güzel heyoooé! hadi len oradan.*
devamını gör...
5. (Tematik)
evli yazarlar sözlüğün ağır toplarıdır. daha aklı başında ve ciddi takılırlar. böyle banal konularla ugrasmazlar. sacma sapan nick alti kavgalarina dahil olmazlar kolay kolay...bekar yazarlar ise hep lay lay lom , aman espri kasayım, şu yazara laf atayım, trollük yapayım falan derken aklı havadadır. ama evlilere göre daha rahat yazarlar ve daha bir eğlencelidirler bu bir gercek.*
devamını gör...
8. (Tematik)
evliler korkarak yazarlar, pişt butonu yandığında nasıl korkarlar.
ya eşleri görse, aman dikkat yenge ya da enişte kıskanmasın.
bekarlar ise fazlasıyla rahattırlar hatta sözlükte sabahlayabilirler.
devamını gör...
9. (Tematik)
--- bekarların okuması gereken bölüm---

bekar yazarlar her anlamda üstündürler. evlilik de neymiş? bekarlık gibisi yok. ah ahhh! ne kadar özeniyoruz bekarlara bir bilseniz.

--- bekarların okuması gereken bölümün sonu ---

>
>
>
>
>
>

--- evlilerin okuması gereken bölüm ---

muhatap olmayın çoluk çocukla, kader vurmuş bir de siz vurmayın.

--- evlilerin okuması gereken bölümün sonu ---
devamını gör...
10. (Tematik)
bekar yazarın canı o an börek isterse kimseyle uğraşmadan şipşak yapar fırına atar, fırından gelen mis kokular eşliğinde entrysini yazar, tiramisuyu da başka bir canı çekme anında yapıp buzdolabına atmıştır zaten, az sonra çayı demleyip kucağındaki laptopa karşı keyif yapacaktır.. evli yazar canı bişey istediğinde eşiyle, çocuğuyla uğraşmaktan zor fırsat bulup yapar, bacağına sarılıp mızıklanan bebesi eşliğinde entry girmeye çalışır ah canım*..

bi de evlenir evlenmez insana bir ağırlık, bir entelektüalite çöküyormuş öyle diyolla*.. evlilik insanı filozof(!) yapıyormuş ondandır herhal*...
devamını gör...
11. (Tematik)
bekar yazarlar en asil duygularin insanidir. yok pasta borek demisler en baba pasta ekler onunda kilosu 20 lira veririm parasini yerim. evli yazar gibi ne iki saat dil dokecem hanima pasta yap borek yap diye. *

bekar adam gece yarisi su mekan boyle surasi soyle canli falan der evli yazar kosun olm x kanalda su film var falan der. *

kiskanclik krizlerini demiyorum bile. *
devamını gör...
13. (Tematik)
evli yazarlar, messi nin ronaldo ya bacanak diye hitap etmesi, senle elti olmak istiyorum, etiler de oturan eltisini görmeye giden cerrahpaşalı gelin, sürekli siyah giyen depresif top sakallı küpeli metalcinin kayınço olması, fight club izledim gaza geldim kayınçoma daldım,internet bütün kötülüklerin baldızıdırgibi akrabalık terimleri içeren çeşitli başlıklardaki akrabalık ilişkilerini çözerek tanım yazmaya başlarken, bekar yazarlar bir süre düşünürler. çünkü henüz evlenerek oluşan, akrabalık ilişkilerinin yabancısıdırlar. “elti, gelinin kız kardeşiydi, kayınço, eltinin babasıysa, o zaman bacanak gelinin annesi olabilir. messi, ronaldo’ya bacanak diye hitap ettiyse, ronaldo messi’nin kızıyla evlidir. hımmm, yani bu durumda ronaldo damat. evet.”**

buna karşın bekar yazarlar, sadece bekarların anlayabildiği pazartesi günü öğleden sonra olayı hakkında fikir sahibidirler. evliler bunu bilmez. biz de söylemeyeceğiz tabi. bir de sadece bekarların anlayabildiği perşembe günü seher vakti bir güzele vuruldum olayı var ondan hiç bahsetmicem. evliler meraklanabilir.

evet, sanırım söyleyeceklerim bu kadar.
devamını gör...
14. (Tematik)
evli yazar koltuğuna kurulmuş ayaklarında terlikler hemen yanında kahvesi düzenli tertipli salonda mis gibi takılır.

bekar yazar masanın üstünde abur cubur paketleri kuru yemiş kabuklarıyla dolu tabaklar ortada duran şarj kablosu sigara külünden görünmeyen bir klavyede tanım girmeye çabalar.
devamını gör...
15. (Tematik)
bizim sözlükteki bekar yazarların hepsinin tek başına ve sefil bir yaşam sürdüğünün zannedilmesiyle ortaya çıkan garip versus.
kardeşim ben bekârım. az önce sevgili pederimin demlediği çay bitti. sevgili erkek kardeşimin patlatıp önüme koyduğu mısırımı afiyetle yerken rahat rahat tanımımı giriyorum. tam şu sırada bardağımda içeceğim bitti, kız kardeşime uzattım bardağı, dolduruyor. sevgili erkek kardeşimin dün gece yaptığı cânım kekten yiyeceğim biraz sonra da. anacığım yemekte döktürmüş sağolsun. yani bekâr ve sefil değiliz be ya.
ayrıca benim kocam olsa şu sözlükte, sinir olurum. bunu niye artıladı, bu yazar bayan değil mi, onunla niye mesajlaşmış diye düşünür, bunu da eşime "sana güveniyorum cağnımmm, diğer yazarlara güvenmiyorum" diye çemkirerek açıklardım. * yazdığı tanımlardan nem kapar, burada bana lâf mı çarptın elin gözünün önünde diye huzur kaçırırdım.
bu yüzden bekâr yazar rahat yazardır, birbirimizi kandırmayalım.
devamını gör...
18. (Tematik)
evli yazarlar bu saate uyuyoken
biz bekar yazarlar gecenin gec saatlerine kadar buradayiz. hatta ben kokorec yemeye iniyorum. sen uyu evli yazar ha! ha! ha!
devamını gör...
19. (Tematik)
evli olmak boyut değiştirmek gibi geliyor bana. bir arkadaşım evlendiği zaman artık başka bir millettenmiş gibi geliyor bana. evli arkadaşlarla muhabbetlerimiz bile daha bir farklı oluyor. eskisi gibi görüşemiyoruz falan.
devamını gör...
20. (Tematik)
evli yazarlar gecenin şu saatinde muhtemelen en az dört saattir uyuyor olan ve sabah şiş olmayan gözlerle kahvaltı yapıp işe gidecek insanlardır. bekâr yazarların sabah garip garip bakan gözlerinden insanların korkmaması için güneş gözlüğü takmaları gerekebilir ve evden kahvaltı yapıp çıkmayacaklar, bundan eminim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar