evlilik teklifi yaparken diz çöken erkek

beklentileri yükselten erkektir. öyle diz çökünce romantik olduğunu zanneder. hemcinslerine büyük kazık atmıştır. diz çökerken alnının çatına tekme atmak suretiyle yere kapaklanması gerekekn tiptir.
devamını gör...
burada kim taife-i nisadan kim er kişi bilmem lakin 30 küsür mukaddem yaşadığım ve nasıl döndüğünü hala anlamadığım şu kürede bildiğim bir kaç şey varsa bunlardan biride hatun kısmının buna bayıldığıdır...
devamını gör...
fragmanı büyüleyici, kendisi hayal kırıklığı olan film gibidir. beklentiyi yükseltmiştir ama gel gör her sahnede aynı heyecanı, tutkuyu, romantizmi vesaireyi sağlayamayacaktır.
devamını gör...
cennet anaların ayağı altındadır hadisini farklı yorumlamıştır. hayatı paylaşmayı, müstakbel çocuklarına anne olmasını teklif ettiği kadının önünde eğilmesi, diz çökmesi olağandır. cevabı zaten biliyordur. annesine de aynı güzellikte davranıyorsa ne güzel insandır.
devamını gör...
fazla izlediği holivud filminden huy kapan özenti kişidir. davranışı henüz tam olarak içselleştiremediği için hemen kalkar.

kız ise eşantiyon olarak nikahtan sonra elindeki yapma çiçeği arkadaki kızlara atar. mümkünse en evde kalmış olanını tutturması sevaptır.

törenin henüz kilise kısmı eksiktir.


bkz: http://derinmillet2023.word...

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar