eyjafjallajökull diyemeyen izlandalı

#özgürler 

liseden iki dönem üstümdür. üniversitede de aynı mekan nasipmiş. bu dönem gireceği sınav sayısını hatırlatmam sonucu beni öldürmek istediğini düşündüğüm kişi.

akademik hayatta ne yapar ne eder bilmem ama şimdiden dizi alanında ordinaryüs kıvamına gelmiştir.

bütün büyük yapımcılar çektikleri ilk iki bölümü ona getirir onayını alır ondan sonra yayınlarlar. (bkz: yalanım varsa ... Allah affetsin)

ev arkadaşımdır aynı zamanda. (ölüm korkum bu yüzden zaten)

edit: imla

devamını gör...
espri yeteneğimi ona borçlu olduğum aile ferdi.gün gelir hattı kapanmasın diye aldığım avea kontörlerin karşılığı olarak laptop alırsa fena olmaz hani.**
devamını gör...
sözlüğe benden bile sonra girmiş olduğu halde «6 kişilik ekibimle tanım bombardımanı yapıp bir milyonuncu tanımı ben kapacağım» diyen çılgın yazardır.
bırak da eskilerden biri kazansın değil mi, 10 bin dolar için değer mi? *
devamını gör...
fifa'nın değerini anlamış oyundan anladığı belli olan yazar. lakin senin elinde sony gamepad varken biraz zor olur ben logitech g105'imle sana kafa tutamam. ama yenilirsen senin bahanen de hazır dostum; kol bozuk diyerek sıyrılabilirsin durumdan. *
devamını gör...
gittiği uzakdoğudan anektodlar sunan yazar. daha çok yazsın temennim.kendisi ile kuala lumpur da bir döner salonu açmak önerisi getirebilirim. ne der ? malaylara damak zevklerimizden hangisini alıştırabiliriz?

-singapur'da daire fiyatları nedir. gittiğinde soruversin bir zahmet.
devamını gör...
tanıştığıma çok memnun olduğum ve sigarasını bitirmek zoruna kaldığım arkadaş. muhabbetine doyum olmadı, inşallah tekrarı nasip olur.
devamını gör...
bir hi bile demedigimi fark ettiğim icin utandıgım abimiz. kusura bakmasın gözümüzden kacmış. halbu ki ilgiyle okuyoruz tanımlarını. gec de olsa hos gelmistir cogito ya...
devamını gör...
(#1200758)

tavsiyelerine uyup gideceğiz, fekat ola ki, misafirlerimiz beğenmezse hesabı kendisine havale edeceğiz. * nickinin anlam ve önemini kişisel web sayfası ile birlikte değerlendirince bir anlam ifade ediyor gibi.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar