--- alıntı ---
2004 yılında Gremio kulübü 100. yılını kutlarken sezonun son maçında Parana'ya 1-0 yenilip küme düşüyor. Maç sonrası o zamanki Başkan Yardımcısı Helio Dourado takım otobüsünün alt katında kendisini dumur eden bir manzarayla karşılaşıyor. Otobüsün en arka koltuğunda, ki 36 numaralı koltuk bu oluyor, iki futbolcuyu çırılçıplak yakalıyor. Artık ne yapıyorlarsa... Olay Brezilya'da büyük sansasyon yaratıyor ve daha sonra ''Poltrona 3'' yani ''36 numaralı Koltuk'' olayı olarak anılmaya başlanıyor. Olay sonrası futbolculardan biri futbolu bırakıyor diğeri ise apar topar Avrupa'ya kaçıyor.

İşin bir diğer ilginç yanı bu çırılçıplak yakalanan ve Gremio tarihinden büyük leke bırakan iki futbolcu da bizim yakından tanıdığımız isimler. Biri Galatasaray'ın UEFA kupasını kazandığı sezon kadrosunda bulunan ve kritik gollere imza atan Capone, diğeri ise geçtiğimiz hafta Sivasspor!dan Fenerbahçe’ye transfer olan Bilica.


--- alıntı ---

devamını gör...
dün akşam rüyamda çalıma boğduğum futbolcu..leblebi gibiydi böyle ..* maymun ettim ..uyandığımda garip bir mutluluk böyle acaip bir rahatlık..sonra aklıma düştü bilica için dinlediğim yorumlarda iyi futbolcu olmadığı lugano ile önder in oynaması gerektiği falan..nasıl etkilediyse beni artık ben bile topu ayağından kapıp peşimden sürükleyip gol atabiliyorum..o derece..
devamını gör...
18.04.2010 tarihindeki oynanan beşiktaş maçında yaptığı ,penaltı noktasını eşeleme hareketiyle ,fenerbahçe takımında oynamasından utanç duyduğum futbolcu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar