fahrettin koca

türkiye eğitim ve sağlık araştırma vakfı'nın kurucu başkanı olan doktor.

aynı zamanda sağlık bakanı olacağı söylenen kişi.
devamını gör...
sağlık bakanı olmuş kişi. medipol hastanelerinin sahibi. işindeki başarısı bakanlığına yansırsa güzel olur.
devamını gör...
sağlık bakanı. yiğidi öldürüp hakkını vermek gerek. şu salgın sürecini çok iyi yönetti. en ufak bilgi kirliliğinde çıkıp açıklama yaptı. en son farklı bir koronavirüs teşhisine ilişkin bir görüntü paylaşılınca çıktı o virüs bu virüs değil dedi. zaten bir salgın girmiş olsaydı şimdiye kadar yayılmış ve ölümlere sebep olmuştu.
devamını gör...
adam çok eğlenceli ve sükunet sahibi. polemik yapmıyor, gereksiz açıklama derdi yok mis. zaten öyle bir karakter olsa şimdi burada pek çok tanım görürdük. tabi diğer bakış açısı ise hiçbir vasfı olmadığı için tek kelime konuşmuyor insanlar hakkında olabilir. ben ilkini seçiyorum.
devamını gör...
liyakat sahibi bir yönetici. devlet yönetmenin, insanları organize etmenin ne kadar beceri gerektirdiğini gösterdi bize. yurtlar boşaltıldığında neye hazırlık yapıldığını kestiremedi kimse. ama adım adım alınan tedbirlerin uygulanmasına şahit oluyoruz. ekşiciler de zannediyorlar ki orada yazılınca bakan umreden gelenleri karantinaya aldı.

şu dönemde büyük bir şans bizim için.
devamını gör...
eğer bu adam "lanet olsun nerden sağlık bakanı oldum nasıl bir döneme denk geldik diye hayiflanmiyorsa ben de bisi bilmiyorum. çölde kutup ayısı şansı lan bu. meclistekiler uyuyor siz gece gündüz demeden takip. Allah yardımcısı olsun.
devamını gör...
yorgunluk ve uykusuzluktan gözleri kızarmış bakan. bağışıklığı şu ara zayıflayabilir, dikkatli olması gerek. sağlık bakanı korona virüsü kapan ülke olarak reklam olmayalım sonra.
devamını gör...
rabbim emeklerinden razı olsun. her türlü mücadele ve tedbirin dışında bir de asılsız haberleri ifşa etme yüküyle uğraşıyor. o yalanları sosyal medya bünyesinde yayanlara söylüyorum. şu adamın milleti için harcadığı zamandan çaldığınız her saniye çok ciddi vebal altındasınız. bunun hesabını iki cihanda da sorar rabbim.
devamını gör...
ıyi insan, iyi siyasetçi. o muhabir fahrettin koca'ya değil de süleyman soylu'ya öyle çemkirseydi, dünyanın fırçasını yer, sonrasında da şafak vakti polis operasyonu ile evinden alınırdı. sağlık bakanı, ise bütün stresine, yorgunluğuna rağmen nezaketi elden bırakmayıp, "kusura bakma kızım," diye karşılık verdi. olgunluk budur.
devamını gör...
alışkın olmadığımız devlet adamı tarzıyla bütün ülkenin ve hatta bence dünyanın takdirini kazanmış bakan. bir sağlıkçı titizliğiyle olaylara yaklaşıyor. insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturunu benimsediğini düşünüyorum. Allah emeklerini zayi etmesin.
devamını gör...
"korona virüs nedeniyle 89 yaşındaki bir hastayı kaybettik." diye açıklama yapan sağlık bakanımız. bu süreç içerisinde de vaka sayısı ne yazık ki 98'e çıkmıştır.
devamını gör...
türkiye cumhuriyeti tarihinde her kesim tarafından olumlu olarak, akıllara kazınan nadir siyasetçilerden olacak. herif saglık bakanı ama kendisine atar yapan gazeteciye aile hekimi kadar tepki vermeyip tersten gömdü kızı bence.
devamını gör...
liyakat kelimesinin vücut bulmuş hali. akp'nin son kabinesinin işini bilen* adamlardan oluştuğunu düşünüyorduk zaten, ispatı bu adam oldu. Allah emeğinin karşılığını versin. yardımcısı olsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar