fake hesap

kötüdür. sürekli birilerini fake olmakla suçlayanlar, önce fake hesaplarını ortaya çıkarsınlar. kıvılcım değŸil mi tutuşŸturan.
devamını gör...
fake hesap sanıldığı gibi kötü değildir buralar için. zaten hepi topu on onbeş kişi var anlaşılan. onların da 2 3 tane fake hesabı olsa, 50 60 kişi desen, e zaten onlar da bir nickiyle ortalayıp diğer nickiyle tipleyerek gol atıyorsa, e zaten körler sağırlar şeklinde ilerliyorsa ki öyle, e o zaman fake iyidir, candır. ya olmasaydı. en aşağı listelerde kalan mirc odasına dönerdi sonra. en fake'ler burayı heyecanlandırıyor a dostlar.

fakeleri sevelim , gerçeklerden kaçmayalım.
devamını gör...
bitmek tükenmek bilmeyen enerji sahipleridir. gece saatlerinde bir kaç apargat atıp, sol kroşe yerler... fakat hayranım ben bunların şovlarına... hani para verip şov yapsalar bir servet harcayabilirsiniz.
devamını gör...
aynı modem veya i.p den alınan birden fazla hesap.

bazen bu fake olmayabilir. şöyle bi şey olmuştu; *çok beğendiğim bir yazar beş tane fake hesaptan yeniyetme olmuştu. iyiliğe dair bütün duygu düşüncelerim öldüler. sonra işin aslını öğrenince dirilip kalktılar.

biraz alakalı;

(bkz: beş kişi aynı modemi kullanmak)
devamını gör...
duyumlara göre bazıları da bu hesaplarla kendi nick altlarında kendilerine methiyeler düzüyormuş! Allah şifa versin onlara, ne diyelim.

bu arada benim de var fake hesabım, kapatacağım onları. kalabalık olalım diye almıştım ama asla kalleşliğe başvurmadım kullanırken. zaten yöneticiler bilir kimin elinin altında fake hesap olduğunu.
devamını gör...
sözlükte sayısının 1000 e yakın olduğunu düşündüğüm hesap. değerli yazar arkadaşlarım ve moderatörlerimiz belki bunu saçma bulabilirler. ama yazar alımının açık olduğu şu son dönemde bir çok sözlük yazarı arkadaşımız ikinci, üçücü belki de daha fazla sayıda başka hesaplar açtırmıştır.

peki bu fake hesaplarla sözlük gelişebilir mi? ilerleyebilir mi? tabii ki hayır. insanlar fake hesaplar açarak, bireysel amaçlarına sözlüğü bu şekilde alet ederek, sözlüğün yerinde saymasına neden olurlar. kendi yazdığı entryi öteki hesabından destekleyerek ya da iyi oylar basarak bırakın sözlüğe, diğer yazar arkadaşlarına da zarar vermiş olur. bu konuda bilinçli olmamız hem bize hem de bu sayede sözlüğümüze kazandıracaktır.
devamını gör...
kötü bir hesap şekli. bir arkadaşımız tarafından yapılan tespitte alus, mr.punishment, ukayo, the kinq, wahsinn, 1hadim, kiymik, zisuur, comenger2, fortheunion1, cubbenin tozlari, padisahin sol kulagi, rza, dervish of metropolis ve mechul x aynı kişilermiş. *
devamını gör...
ihl sözlükte çok popüler olan mevzu. ben üye olurken iki hesapla olmuştum birini hiç kullanmadım onu fakem yapayım diyorum. nasıl yapacaz simdi fakesi olan benle iletişime geçsin bi zahmet çok lazım. belki benim fake min şifresini ona veririm bile.
devamını gör...
kimi yazarların aynı zaman da farklı dilden ayar vermek, ve asıl nicklerinin ahvalini tavan yaptırmak için kullandıkları hesap şeklidir.bugün gördüm ve çok güldüm bu acizliğe * ne o öyle 0-6 yaş grubu çocuklar gibi üüü eksilenmişim hadi fake hesabıma giriyim de kendimi artılayım bide şurdan ayar da veriyim de olan fake adrese olsun kendi nickim yürüsün. * yakalandın ve cezan er geç verilicek tombik ayağını denk almanı öneririm. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar