fanta içerek coca cola yı protesto eden vali

tekirdağ valisidir. helal olsun işte devlet yöneticilerimizin böyle duyarlı olması lazım gerekeni yapması lazım. kendisini kutluyorum burdan diğer devlet görevlileri inşallah kendisi gibi bir karar alır ve coca cola içmez içdirtmez. fantaya sarı kola diyordur bu.

http://www.hurriyet.com.tr/...
devamını gör...
ak parti'nin kadrolaşma olayını beceremediğinin göstergesi. bu adam bizim iş yerinde ofisboy olarak iş vermezler. o işi yapmak için de asgari bir zeka seviyesi lazım zira. ama gelgelelim vali olmuş.
devamını gör...
bu arada dalgasını geçtik de savunmasını da yapalım.
adam bilmiyor olabilir fantanın coca cola company'den olduğunu. küçük bir ihtimal fakat böyleyse adama gösterilecek tek tepki 'bilmeden atlarsan her şeye olacağı bu'dur.
ya da 'cahil-i kıpti ilim arz ederken cehaletin söylermiş'.*
edit: unutmamak lazım maesselame savunması da ihtimaller dahilinde. ki çok güçlü bir ihtimal.
devamını gör...
arçelik buzdolabı yerine beko derin dondurucu alarak koç'u protesto eder.
devamını gör...
sofrada fanta olması onu içtiği anlamına mı gelir valisi? dün şirket yemeğindeyken sofrada buz gibi coca cola'lar vardı, ben su ve ayran'la devam ettim. bu sofrada coca cola olması benim onu içtiğim anlamına gelir mi arkadaş? hürriyet'in haberiyle kuyuya inmek hey gidi.
devamını gör...
hüseyin avni coş tarzı bir vali. eskiden bir devlet terbiyesi vardı, eleştirilen o devlet ciddiyeti vekârı. şimdilerde kalmadı, işin suyu çıktı. oysa ki eski valiler iş yapmazdı ama oturmasını, kalkmasını, konuşmasını, susmasını ve giyinmesini bilirlerdi tıpkı monşerler gibi. monşer diyoruz ama önemli bir bakıma aslında. bi türlü denge ayarlanamıyor ya görüntüde kalınıyor yada görüntü gidiyor çalışkanlık, halka yakınlik geliyor, demek ki ikisi bi arada olamıyor, olsa ne güzel olacak halbuki.
devamını gör...
bu adam kesin kendisini gümülcine valisi zannediyordur.
devamını gör...
yahudi asıllı mark elliot zuckerberg'in kurduğu facebook üzerinden deli gibi antisemitist video, resim paylaşmak gibi paradoxal bir durum olmasa da ''cehalet'' diyelim geçelim.
devamını gör...
gariban validir. öyle ümmete böyle boykot.
devamını gör...
meyan koku suyu icerek protesto etseymis keske.
devamını gör...
coca cola company ile viral/gerilla reklam anlaşması yapıp yapmadığı araştırılması gereken vali. tersi ise, Allah bakıcılarına yardım etsin.
devamını gör...
anlaşılan o ki ilgili mekan tarafından valimiz trollenmiş.. bilinçli değil tabii bu.. valisi öyle.. mekanı oyle.. bir de su var algıda secicilik.. hala daha bir cogumuzun evinde dolabinin mustesna kosesinde cola firmasının ürünleri varken.. ahuhahaha olayına girilmesi de komik.. cehalet her yerimizden akıyor azizim..
devamını gör...
--- alıntı ---

dünkü fantalı iftar fotoğrafı ile ilgili konuşanlar konuştu, birkaç kelam da ben söyleyeyim:

misafir ev sahibinin kölesidir derler. iftarda misafirdim. içmek bir yana masada hangi içecek olduğunu fark etmedim bile. yeme-içme konusunda dikkatliyimdir. yaygın markaları ve sahiplerini üç aşağı beş yukarı bilirim. gazlı içecek içmem. ağır kuyruk acısıyla muzdarip bir arkadaş masanın fotoğrafını çekmiş. yakıştırmadaki maharetini konuşturmuş. aynı fotoğraftan ihlas gibi birçok büyük ajansta da var. yakıştırma ise tek bir kaynakta var. kendisinin bile inanmayacağı yakıştırmayı nasıl olsa inananlar çıkar diye sağa-sola servis etmiş. gerçekten de inananlar çıktı. bazı medya kuruluşları haber yaptı. zaytung’un diline düştük. az kalsın tt oluyorduk. (: yakıştırmacıya teşekkürler. cola'yı boykot edenlerin, cola'nın yan ürünlerini de boykot etmesi gerektiğini hatırlattı. medya ve sosyal medya dev bir deniz. yakıştırmanın, dalganın müşterisi çok. sağ olsunlar onlar da boykota hizmet ettiler. haddi aşanlar bir tarafa, mesele hakkında konuşan herkese teşekkür ediyorum. tekirdağ'dan herkese selam, bol muhabbet.

--- alıntı ---

vali kafa adammış bence.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar