farklı sanılan birinin sıradan olduğunu anlamak

#özgürler 

cok olası. tanisma sirasinda veya insanlar arasinda bazen kendimizden farkli olabiliyoruz.. ev hali denen mefhumdan uzakta. zevklerimiz uyuşuyor ilgilerimiz falan sonra diyorsun aha budur. ve fekat zaman aleyhine oynuyor. bence tanışma daki büyü zamanla bozuluyor.. olayin asli bu. sonrasi zaten seni hic taniyamamisim hezeyanlari..

ha bi de bizim farkli sanasimiz varsa zilyon kere ayten deseler ne fayda. bunu da dusunmek lazim.
devamını gör...
büyük hayal kırıklığına uğramaktır ancak bu durum aynı zamanda iyi bir öğretmendir. kimsenin kimseden o kadar da farklı olmadığını, insanın ne kadar basit olduğunu fark edersiniz.
devamını gör...
aşık olmak üzere emin adımlarla ilerlerken direkten dönmek gibidir. bir yönden bakıldığında aslında olumlu bir durumdur.

eğer bu durumu farkedemez ve aşık olursanız sonrası daha kötü gelişir.

mesele farklı sanılan kişinin farklı olması değildir. farklı olduğunu düşünmek derken ben orijinal olmayı anlamıyorum. belki sıradan bir insandır ama size bir bakışı bir gülüşü bir sözü farklı gelir. böyle bir içiniz kıpır kıpır olur. ulan yoksa ... dersiniz ve bu bir kırılma anıdır.
devamını gör...
sıradan olmak bir normallik belirtisidir aynı zamanda. öte yandan bu fikri yürütmek ve de çürütmek tamamen sizin duygu durumunuzla ilgili. o hep aynıydı belki de.
devamını gör...
insanı umutsuzluğa düşüren en önemli olaylardan biridir. tutunduğun dal kırılır. açarsın bi cem karaca bağıra çağıra söylersin. ama içinden de hep bir ya değilse.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar