farmasi kaş kirpik serumufarmasinin bir süredir var olan ürünü. kıl köklerini uyararak dökülenlerin tekrar çıkmasını sağlıyor. bir süredir ürünün yorumlarını okudum ve almaya karar verdim. elime bugün ulaştı. sabah ve akşam kullanılıyor. görseldeki gibi bir sarı fırçası yok. fırçadan ziyade dipliner gibi bir ucu var. onunla kirpik diplerine uygulama yapıyorsunuz. fırçası da hem kirpik hem kaşlarınızı taramak için. yararını görürsem 1 ay sonra buraya gelir bir tanım daha girerim. unutmadan, maskara gibi bir ağırlığı yok. kirpikleriniz birbirine yapışmıyor. cildiniz serumu emdikten sonra üstüne makyajınızı yapabilirsiniz.
devamını gör...
normal şartlarda dökülen kirpiğin yeniden çıkması yaklaşık on beş gün sürmektedir. bu süreyi kısaltmak için kullanılan besleyici serumlardandır.
kullanıldığı sürece işe yarıyor. ben üşendigim için iki gün kullanıp kenara atıyorum. yine de etkili olmuştu. badem yağı da güzel besliyor aslında ama yakıyor tabii.
devamını gör...
arkadaşım kullandı bir bebek bezi parası harcamış üstelik hiçbir faydasını göremedi. bende baktim kirpiklerine, şahidim yani bende göremedim yeni kökler filan.

tanim: avon usülü satiş yapan firmanın çok övülen bakim ürünü.
devamını gör...
ya yemin ediyorum insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş. çok yakın bir zamana kadar kaş-kirpik serumu kullananlarla inanılmaz dalga geçerdim. sırf 2 mm daha uzun kirpiklere sahip olmak için çekilen herhangi bir çile inanılmaz anlamsız gelirdi. sonra karantina boyunca görüşmediğimiz ofis arkadaşımla karşılaştım ve algılarım değişti. kızın kirpikleri göz kapaklarına değiyordu neredeyse... ona buna burun kıvıran şahsımın dibi düştü resmen. hem-men sordum tabi o kirpiklerin sırrını. meğer bu serummuş... aldık biz de bakalım... kıssadan hisse, büyük lokma yiyin büyük lokma konuşmayın.
devamını gör...
arkadaşımın hediye edip kesin bunu kullanmalısın dediği ürün. evet kendim akıl edemedim kaşlarımın dökülmesinin çözümünü. sonuç olarak ben de işe yaramadı. muhtemel üründe sıkıntı yok. iki gün kullanıp üç gün unutunca sonuç bu.
devamını gör...
bu markanın aldığım bütün ürünlerinden memnun olduğum için eminim ki başarılı bir ürün. bitkisel içerik, cilde zarar vermeyen ve hayvanlarda test edilmeyen, üstelik yerli ürünleri olduğu için tercih sebebi.
devamını gör...
zaten fersah önyargılarım vardı bu markaya. daha sonra geçen haftalarda lgbt mevzuları sebebiyle ortalık karışınca bitti gözümde.
sadece bu marka değil, yan ürünler dahil alın sarımsak kullanın daha iyi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar