fatih altaylı

türk medyasının ihtiyacı olan omurgalı gazeteciliği yapmaya çalışan adamdır. ayrıca hakkında ki genel kanı tommiks - teksas okuyan bir adam tarzındadır ancak akıllara ziyan bir bilgi ve genel kültür sahibi, iyi analiz yapan klas adamdır. dobralığı ve her daim atarlı duruşu da samimiyet kazandırmaktadır.
devamını gör...
her devirde kendisine yer bulan ve çokurova holding için:"devlete olan borcunu öderse taksim de anırırım" diyen kişidir. sözünü yerine getirmeyen ama bu holdingin kanalında bir müddet programlara çıkan kişidir.
devamını gör...
başörtülülere ettiği saçma sapan bir laftan dolayı hakkında konyalı bir abimizin (mustafa güçlü) ubena taifesinin muğfel faillerinden parlak fati'ye cevabımdır isimli bir makale yazdığı bir şey. artık adam mı, yazar mı, herif mi, sütlü kahve mi neyse.
devamını gör...
eski den tan günaydın güneş iğin bağlı oldu grupda işe amatör küme muhabirliği ile mesleğe atılmış bu güne gelmesin de en önemli faktör yalakılığı ve her devrin adamı olmasıdır. patronları bugün başaksını satıp gelen adam yarın benide satar dememişlerdir. zanımcahomoseksüel değil biseksüeldir.
devamını gör...
galatasaray'ımızın yönetim kurulundayken, bir maç öncesi, hakkını arayan kendi taraftarına küfür etmiş asabi köşe yazarı. zaman zaman doğru fikirleri olur fakat genele yayamaz.
devamını gör...
sahibinin sesi ve kalemidir. calistigi grubun goruslerine gore kendisini yenileyip her donem ve her grup icerisinde kendine yer bulabilmektedir bu sayede.
ayrica, patronlarinin emir kulu olmasina ragmen herhangi bir durumda ilk gozden cikartilan ve sepetlenen isim olmasi ise manidardir.
devamını gör...
şu an teketek programında ömer çelakıl ile murat bardakçının tartışmalarını büyük bir mutlulukla dinliyor. rating hesabı yapıyor muhtemelen
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar