fatih terim

#spor  #özgürler 

günümüz futbolunun analiz - sistem - kondisyon üçlüsüne dayandığını göz önüne alırsak emre belözoğlu'nu oynattığı her maç sonrası kendini güncellemesi gereken kişidir. ama ne yazık ki milli takımı kendi siyasi düşüncelerine yakın insanlardan kurup, bize sürekli hezimet yaşamaktadır.
devamını gör...
21. yüzyılda milli maçları ali sami yen stadında oynanmasını talep eden, olası mağlubiyetler sonrası gelecek tepkilerden kaçmasıyla da ne kadar korkak bir insan olduğunu kanıtlamıştır. şakşakçıları tarafından imparator olarak anılıyor hala, pehh..
devamını gör...
televizyondaki mimikleri bile insanı geren zat. 8 sene öncesine kadar beğendiğimiz bir teknik direktördü. o zamandan beri yavrusu emre belözoğlu ile birlikte tatil yapıyorlar.
devamını gör...
türk milli takımının başında olduğu sürece bu takım bi yerlere gelemez dedirtmiştir türk milletine helal olsundur.

kendisini kınayan gözlerle takip ediyoruz.
devamını gör...
galatasaray' dan ayrıldıktan sonra bir türlü başarıyı yakalayamamıştır buna rağmen eski başarışarı kendisini bugüne kadar getirmiştir.
devamını gör...
galibiyetle biten maçların ardından yaptığı açıklamalar da suratında sanki böyle kırk tane sulugöz sakız yiyomuş gibi bir portre yaratan, teknik direktör.
devamını gör...
konuşurken kelimelerden çok, mimikler kullanan milli takımımızın teknik direktörü. ayrıca galatasaray da futbolcu olarak geçirdiği 14 sene de şampiyonluk yaşamaması ve gittiği sene takımın şampiyon olması çok tuhaftır.
devamını gör...
takintili, kibirli bir o kadar da garip davranisli teknik direktör. kücük daglari ben yarattim edasi hakim. hatasini kabul ettigini görmedim hic. artik klüp takimi yönetmelidir.
devamını gör...
bir galatasaraylı olarak ikinci döneminde harcadığı futbolcular, yaptığı acemilikler sebebiyle bir daha asla galatasaray'a gelmesini istemediğim teknik adam.. hele felipe gibi bir oyuncuyu nasıl olaki göz göre göre harcadı hala anlamış değilim.. cetvelle ölçülmüşçesine sağlam ara paslar atan, yürüyerek çalım atan kısacası takıma bu kadar faydalı bir oyuncuyu faydasızlaştırmak ciddi bir kabiliyet işi olsa gerek.. sonrasında gelen revivo'yu saymıyorum bile.. Allah muhafaza şu an galatasaray'a gelse baros, kewell gibi adamlarla nasıl anlaşırdı acaba ?
devamını gör...
geçen sezon millete poz kesip havalara girip köşe yazarlarına önüne gelen herkese verip veriştiren tipleme... bu poz esnasında topun yuvarlak olduğunu unutmuş olacak ki o kadar çalımdan sonra yine son dakika golü yiyip yüzü kızarmadan ülkesine dönen insan...
devamını gör...
bodrumda yazlığının iskelesinde kopup denize düşen parmağını dalgıçlar tarafından buldurup tekrar diktirerek kaynamasını sağlayan yiğit teknik direktör.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar