fatih terim

#spor  #özgürler 

günümüz futbolunun analiz - sistem - kondisyon üçlüsüne dayandığını göz önüne alırsak emre belözoğlu'nu oynattığı her maç sonrası kendini güncellemesi gereken kişidir. ama ne yazık ki milli takımı kendi siyasi düşüncelerine yakın insanlardan kurup, bize sürekli hezimet yaşamaktadır.
devamını gör...
21. yüzyılda milli maçları ali sami yen stadında oynanmasını talep eden, olası mağlubiyetler sonrası gelecek tepkilerden kaçmasıyla da ne kadar korkak bir insan olduğunu kanıtlamıştır. şakşakçıları tarafından imparator olarak anılıyor hala, pehh..
devamını gör...
televizyondaki mimikleri bile insanı geren zat. 8 sene öncesine kadar beğendiğimiz bir teknik direktördü. o zamandan beri yavrusu emre belözoğlu ile birlikte tatil yapıyorlar.
devamını gör...
türk milli takımının başında olduğu sürece bu takım bi yerlere gelemez dedirtmiştir türk milletine helal olsundur.

kendisini kınayan gözlerle takip ediyoruz.
devamını gör...
galatasaray' dan ayrıldıktan sonra bir türlü başarıyı yakalayamamıştır buna rağmen eski başarışarı kendisini bugüne kadar getirmiştir.
devamını gör...
galibiyetle biten maçların ardından yaptığı açıklamalar da suratında sanki böyle kırk tane sulugöz sakız yiyomuş gibi bir portre yaratan, teknik direktör.
devamını gör...
konuşurken kelimelerden çok, mimikler kullanan milli takımımızın teknik direktörü. ayrıca galatasaray da futbolcu olarak geçirdiği 14 sene de şampiyonluk yaşamaması ve gittiği sene takımın şampiyon olması çok tuhaftır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar