hayatın anlamına erdiğini sanan ergendir. yerim kendisini, canım ergen gel kucaklaşalım beni de kimse anlamıyor. evet evet kadınların/erkeklerin hepsi böyle tamamen katılıyorum sana. fakat benim senin kadar yaşanmışlığım yok, sorun olmaz umarım...
devamını gör...
daha üç beş yıl önce belinde çevirdiği hulahopu feleğin çemberi sanmış olabilir.

“seni çok iyi anlıyorum” bakışı atıp, arkasından hunharca gülüp geçiniz. daha gerçekten tek damla göz yaşı dökmemiş, derdin manasını bilmeyen tiplerin şu tavırları ne kadar iğreti...
devamını gör...
kendi dünyasını evren zanneden masum ergendir. ne bilsin dünyada bin türlü bela olduğunu .ama bazen gerçekte olabilir annesi ölünce babası tarafından alzheimer hastası babaanesine bırakılan 13 yaşında bir ergeni dinlediğinizde çember baya daralır.
devamını gör...
belki de feleğin çemberinden geçmiş ergendir.

feleğin çemberinden geçmiş insanların önyargısı olmaz kardeşlerim, ergenlere karşı bile.
devamını gör...
bunların kendilerini mafya zannedenlerine göz atarsanız sanki tüm şehri zamanında haraçtan geçirmiş eski bir kabadayı edasıyla takılan çocuklara bakıp kahkaha krizi geçirebilirsiniz.
devamını gör...
genelde onların yasında kendini bir halt sananlar bunları daha çok eleştirirler. ve üstüne en çok sarf ettikleri cümleler şunlardır: biz ergen iken böyle değildik. he he değildin sen hep evliya ayarında, bilim adamı kıvamında, bilge modunda bir tiptin zaten. ne kadar da çabuk unutuyoruz geçmişi ve ne kadar da çok seviyoruz kendimizi övmeyi başkalarını yererken bile.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar