fener ol

fenerbahçe başkanı ali koç'un başlattığı yardım kampanyası. amaç, gelir elde ederek kulübün mali durumunu finansal fair play kriterlerine uygun hale getirmek. aksi halde fenerbahçe'nin avrupa kupalarına katılım hakkı askıya alınabilirmiş. yapacağınız şey ise en az 20 tl bağışta bulunmak.

ulan fütursuzca harcamalar yapın, beş para etmez topçulara çuvalla para sayın, sonra demogoji yaparak taraftarın cebine tasallut olun. fenerlilerde kafa varsa beş kuruş vermezler.
devamını gör...
ligdeki durumu zaten avrupa'ya katılmaya imkan vermez.
bunlar transfer için zaten para verilmez.
comoli ve cocu için yaklaşık 25 milyon doları sokağa atanlar bu yönetim değil mi?
devamını gör...
yıllardır #profesyoneltürkfutboluyasaklansın diyen biri olarak beni benden almış, sinirlendirmiş kampanya. vizyon başkan ali koç, takımı üzerine yapsın veya kulüp yöneticilerini sövüşlesin veya fenerbahçe'nin zenginoğluzenginlerinden destek alsın ama lütfen asgari ücretle veya yoksulluk sınırı altında kıt kanaat geçinen saf taraftarlardan duygu sömürüsü ile para dilenmesin.

ülkenin bir numaralı yandaş holdinginin patronusun. diğer patron kulüp başkanlarıyla konuşun ve tüm kulüplerin şahıslara satılmasına dair kanunu geçirin arkadaş. sonra kendi malınız gibi istediğiniz haltı yiyin kulüple alakalı. kendi patronu oldukları işlerde oldukça başarılı olup, osmanlı mirası asırlık kulüplerimizi iflas ettiren insanlarda ben iyi niyet, hakkaniyet aramam kusura bakmayın. halkın parasını sövüşlediğiniz yeter yahu.
devamını gör...
(bkz: modern dilencilik)
van persie gibilerine yattığı yerden 20 milyon dolar ödemek için kaynak yaratma çabaları. maça gitmemiz, digiturk almamız, forma, tshirt almamız, vergi borçlarının silinmesi yetmemiş, şimdi de ceplerdeki paralara göz dikilmiş.
yatacak yeriniz yok.
devamını gör...
resmen adamlar taraftarın donuna göz dikmiş.ben fenerli değilim ama fener taraftarını kulüplerine verdikleri desteği her daim takdir etmişimdir. ülkede adamların yaptığı desteği hiç bir kulübün taraftarı yapmıyor. her sıkıştığında taraftara , halka yüklenmek adet oldu ülkede. böyle insanları söğüşleyerek yöneticilik yapılmaz.
devamını gör...
ekşi'de konuyla ilgili lamborghini'me yakıt olur musun gibi bir başlık vardı ve konuyu tam olarak özetliyordu. mevzunun aslı da budur.
devamını gör...
buraya para veren insanlar varmış 25 milyona yaklaşmış. millet harbi mal ya. hangi insan milyon dolarlar götürürken sana bir zırnık koklatmayan bir sektöre destek amaçlı para verir ki? beter olsunlar bırakın ya.
devamını gör...
abdi ibrahim'in yeni çıkarttığı ilaç adı zannettiğimdir.

bu arada eskiden beri koyu fenerli olmama rağmen bu bağış kampanyasını yeni öğrenmem de, son zamanlarda camianın taraftarını ne kadar soğuttuğuna iyi örnektir herhalde. iyi kötü her sene maçlara giderdik en azından, lisanslı ürün alırdık. şimdi ise aklıma bile gelmiyor artık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar