fenerbahçe resmi twitter hesabının attığı tweet

birkaç ay önce tüm kulüpleri toplayarak hakemleri savunan ama ucu kendisine dokununca zırlamaya başlayan kulübün ilginç bir gönderisi. ne sanıyorlar anlamıyorum ama bir takıma yenilmemeyi kutluyorlar ciddi ciddi. şunu barcelona karşısında girona, huesca falan yapsa anlardım da, neyse işte. dördüncü yıldız tweeti gibi yıllarca kullanılabilecek bir malzeme. vizyon be kardeşim!
devamını gör...
bir sevinç tezahürü değildir. tivitten öyle bir anlam çıkarmak zor.

zır zır zırlayanlara verilmiş ergence bir cevaptır. ağlamalar da oldukça ergence çünkü. bence mukabele bilmisil olmuş.
devamını gör...
yenilmediği için kutlama yaptığı sanılan takımın tweeti. ağlayan kafa çok yerinde olmuş. çünkü gerçekten rakip muhatap alınamayacak kadar düşük seviyede ve tek yaptıkları şey sürekli hakemlerden şikayet etmek. insan hiç mi usanmaz, hiç mi utanmaz? resmen bir kulüp geleneği haline geldi bu zırlamalar. maç başlamadan hakemlerle başladılar, maç içinde sürekli hakemin üzerine oynadılar, maç bitti üç gün geçti hala hakem diye ağlıyorlar. koca koca adamlar, ayıptır be kardeşim. bakın şaka değil twitter'da hasthag falan açtılar hakem konuşmaları kamuoyuna servis edilsin diye. o kadar acınacak durumdalar.

onun için ağlayan kafa isabetli ama eksik. yanına emzik veya biberon falan koymaları gerekiyordu, daha fazla üzmeyelim demişler herhalde. ama çok ihtiyaçsa alın kardeşim. ben gönlü bol bir adamım. 🍼
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar