okul etkinliği kapsamında katıldığı fenerbahçe'deki stat ve müze gezisi sırasında galatasaray armalı kıyafeti ters giydirilen minik taraftar d. e.

galatasaray başkanı mustafa cengiz tarafından 19 mayıstaki başakşehir maçına davet edilmiş. başkan ve futbol takımıyla tanışacak çocuk maç öncesi futbolcularla seremoniye katıldıktan sonra karşılaşmayı tribünlerden takip edecek . haber

spor barış kardeşlikti he mi , küçücük çocuğun sırtındaki formaya tahammül edilememiş, hey yavrum hey .

devamını gör...
çocuk artık burada bir rekabet olduğuna sartlanmis oldu ve sadece 1 tarafi secme sansi var neyseki basarili olan galatasarayi sececek ve basi one egilmeyecek diger takim taraftarlari gibi.
Allah korusun ya tinere baslasa, spor zevkini basketten karsilamaya calissaydi!!
neyse özetle yazık kız kimin çocuguysa
devamını gör...
bir çocuğun üzerinde kötü etki bırakmaya yetecek kadar büyük bir kötülük olarak tarihe geçmiştir. ya çok değil 20-30 sene önce insanlar aynı tribünden maç izleyebiliyorlardı. şimdi yapılan bize utanç olarak yeter. bu kavgayı körükleyenler utansın.
devamını gör...
koca koca adamlar utanmadan kulüp bildirisiyle isim vermeden birbirine laf çakarsa bu olur. şöyle kalender, saygın kişiler bu kulüplerin başında olsa, beraber maç izleseler, tepkimiz hakemlere rakibimize değil falan deseler mesela bunu yapacak cesareti bulamaz kimse. gerilimi tırmandırırsanız her şey olur. burda fail olarak gözüken fenerbahçe'nin de zamanında otobüsü kurşunlanmadı mı bu saçma kavga yüzünden.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar