fenerbahçe winwin kampanyası

başta acun kapitalisti olmak üzere iyice kapitalizme dönüştürdüler işi.
kampanyayı destekleyenlere ödül olarak (sözde) 5 ev 20 otomobil vereceklermiş ve bunların yanında toplam 5000 ödül varmış. yersen.
cem yılmaz ve beyazıt öztürk de bu işe katılmış. yazık.
devamını gör...
koca fenerbahcenin haline bak..
feneri araplara satın bence..
zamanında cimbomda yaptı bu rezaleti..
hiç bisi olmadi.
iki ornek
ayew, slimani parasıyla 50 milyon uçup gitmiş.
şimdi günlerdir bu parayı çıkartmaya çalışıyorlar..
yine aynı olacak yazık..
devamını gör...
milyon dolarların döndüğü futbol sektöründe sade vatandaşın forma parasına muhtaç kalmak ayrı bir garabet iken, bu vatandaşların da rızkını bu çarkın dönmesi için üç beş demeden vermesi kendi adlarına meşru da olsa yine büyük bir çelişki.

işte bu kadar acının gözyaşının yoksulluğun olduğu yerde insanların bağış amacıyla tuta tuta milyon dolarlık kulubün elinden tutması yorumsuzdur.

kazandığınız parayı istediğiniz yere harcarsınız. ama burada bir tezat var kardeşim bunu nereye koyuyorsunuz
bağış saikiyle forma aldığınız kulübün milyonluk oyuncuları yine aynı programda 10 bin forma alıyor takımca. öte yandan bizim memet 1 forma ile çorbaya tuz atıyor. ne için? milyonluk oyuncular yine milyon kazanmaya devam etsin diye.
devamını gör...
eskiden böyle yayınlar bir felaket olduğunda falan yapılırdı. ünlüler yardım toplar, felaketzedelere ulaştırırlardı. şimdi fenerbahçe için canlı yayın yapılıyor. para toplanıyor. türkiye'nın en zengin adamlarından biri de oturup yardım yapılmasını mutlu gözlerle izliyor. gerçekten derdinizi seveyim.

ayrıca(bkz: keriz silkelemek)
devamını gör...
enayi fanatikleri silkelemek için yapılan program. geçen de bir vesile ile yazmıştım ülkenin zengini bile vizyonsuz varoş , elalemin zengini golf oynar elit zevkler edinir bizdeki canlı yayında takıma para topluyor dilenci gibi utanmıyor da . hayret temaşa ülkesi efendim .
devamını gör...
tamamen rezillik ötesi bir kampanyadır. ülkenin en büyük holdingine sahip olup ligin bitmesine az bi zaman kala milletin rızkına göz dikmektir. hayır bunlara sorsan bir de ''kriz var ülkede'' derler. tv 8'de çıkması zaten bunun eğlence ve mizah ağırlıklı bir dalga geçme olayı olduğunu kanıtlar niteliktedir.
devamını gör...
beşiktaşımızın ekonomik dar boğazda olduğu yıllarda 'feda' demek suretiyle menemen yediği yılları göz önünde bulundurursak, ona keza galatasaray'ın sadece bileklik sattığı yılları da göz önünde bulundurursak gayet başarılı bir kampanya olduğunu söyleyebiliriz.

evet son derece başarılı bir kampanya fakat asla tasvip etmediğim kampanyadır aynı zamanda.. kampanya denilen bir ürünün fiyatı asla 300 tl olmamalıdır. buna rağmen binlerce forma satışı gerçekleştiği görülmektedir. bu kampanya göz önünde bulundurulduğunda cennet vatanımızda aç, evsiz, hasta insanın gerçekten kalmaması gerekiyor. gerçekten çok üzücü.
devamını gör...
efsane oyuncuların imzalı formalarının 300 liradan alıcı bulduğu kampanya. izlediğim kadarıyla zengin iş adamları bu formaları alıp hayırlarına bağışlıyorlar.
devamını gör...
fenerol kampanyasının acun ılıcalı tarafından winwin sloganı ile sürdürülen yalnızca bir ayağı, tüm kampanya 4 nisan 2020 tarihine kadar devam edecektir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar