ferrari f50

'95-'97 yılları arasında üretilen,513 hp güç,347 nm tork değŸerine sahip olan,şŸimdiye kadar üretilmişŸ en etkili arka spoylere sahip ferrari'nin efsã¢ne modellerinden.arka spoylerdeki mühendislik,otomobil 200 km/saate ulaşŸtığŸında,bir tünelde başŸaşŸağŸı gitmesini sağŸlayacak kadar yüksek downforce sağŸlamaktadır.
devamını gör...
'95-'97 yılları arasında üretilen,513 hp güç,347 nm tork değerine sahip olan,şimdiye kadar üretilmiş en etkili arka spoylere sahip ferrari'nin efsâne modellerinden.arka spoylerdeki mühendislik,otomobil 200 km/saate ulaştığında,bir tünelde başaşağı gitmesini sağlayacak kadar yüksek downforce sağlamaktadır.
devamını gör...
bu arabayı sevmeyeni eksik görürüm, güdük görürüm. bu arabayı sevmeyene insan gözüyle bakmam. bu arabayı sevmeyen insanları sevmez, sevemez. güzel bir kadına, yakışıklı bir erkeğe, art yakıcıyı yakan bir uçağa, yanan ateşe bakar gibi bakıyorum. çocukluk aşkımsın. lamborghini murcieleago, mclaren f1 ve bu ama bunun yeri ayrı.
devamını gör...
f1'den dolayı ferrari'den hiç hazzetmem lakin bu araba başka. ha bir de. neyse ya hu kıyaslamayayım. f50 kendi güzelliği ile kalsın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar