ferrari

italyan fiat bünyesinde bulunan süper spor otomobil. yamulmuyorsam bir kaç yıl önce belçika'daki bir ferrari sahibinin-evet kendisi türk- araca lpg taktırmak istemesi, ustaların işi beceremeyip fabrikayı araması sonucu firmanın olaydan haberdar olması ile marka imajının zedeleneceği gerekçesiyle bedeli ödenip sahibinden geri alınmıştı.

devamını gör...
hakkinda bazi modellerinin sadece belli bir zamandan beri ferrari kullananlara satildigi asparagasinin dolastigi, fiat bünyesinde oldugunu duydugumda sasirdigim ve son olarak türkün biri lpg taktirma istegi gerekcesiyle arabayi geri vermesi istenmesine güldügüm, kirmiziyla özdeslesmis rengiyle göze, harika motor sesiyle kulaga hitap edebilen italyan otomobili
devamını gör...
büyük kış ucuzluğu ! sayesinde günlüğü 2500 euro'ya kiralanabilen araba. (araba diyorum ama daha uygun bir kelime bulamadığımdan )

kiralayan amca şöyle diyor.

vatandaşlarımız lüks araçları kiraya vermemizden çok memnun. her kesimden vatandaşımıza lüks araç kiralıyoruz. ülkemizde birçok vatandaşımız hayal bile edemediği araçlara bir kaç günlüğüne bile olsa sahip olabiliyor.

yani 4 gün kiralamak yerine bayaa bi araba alınabilir ama halkımız çok memnun. nasıl bir halksa o ; asgari ücretliyi geçtim , herhangi bir normal işte bile o kadar aylık alan zengin sayılıyor yaw.

normal bir araç kiralarken sadece ehliyetinin olması yeterli ancak ultra lüks bir araç kiralarken ehliyetin yanında kredi kartının olması ve teminat göstermesi gerekiyor.

hadi bir günlük sefa için o süper maaşınızı yatırdınız şirkete gene de yetmiyor.memleketteki babanızı, dedenizi arayıp evleri, tarlaları da ipotek ettirmeniz gerekiyor ayrıca.

http://ekonomi.haberturk.co...
devamını gör...
gördüğüm ve bildiğim kadarıyla gösteriş amaçlı olarak tercih edilen araba.bu aracı gerçek performans tutkunlarını asla tercih etmez,ilgi bile duymaz.evo 8 in turbo sesinin zevkini ferrari'de de yaşayabilir misiniz? cevap :hayır.evo 8 gibi 4 çeker mi cevap :hayır peki neden ferrari?
devamını gör...
dünyanın en pahalı akaryakıtının kullanılmasından dolayı yüzü kızarmayan politikacıların olduğu türkiye de lpg taktırmanın ayıp sayıldığıdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar