fesleğenli salçalı makarna derneği

her akşam fesleğenli salçalı makarna yiyip bu makarnanın dünyanın en lezzetli yemeği olduğuna yemin etmeyi amaç edinmiş bir dernektir. özgür iradenizle dahil olduğunuz bu yerde bir gün makarna yemekten sıkılıp aynı mecliste oturup yea kusura bakmayın ama ben bu akşam tantuni yiyeceğim ya da her akşam makarna yemek çok saçma haftada bir pilav kuru yiyelim diyemezsiniz. dediniz diyelim grubun hiçbir üyesi "eyvallah bro tercih meselesidir" demez. çünkü en başta her akşam makarna yemeyi tercih ettiniz ve bu tercihinizden sonra ancak makarnanın tuzu ve pişme oranı tercih edilebilirdir. makarna yemekten bıktıysanız, isterseniz gruptan ayrılırsınız  ya da isterseniz kendinize yeni bir grup kurarsınız o çok sevdiğiniz yemekleri kutsayan.

evet tercihlerin sonucuna katlanmak zordur her zaman aynı performansı gösteremeyiz. "fesleğenli salçalı makarna derneğine üyeler için tantuni tercih değil firedir. şüphesiz sizin de hakkınız şatobiryan övmek ve özgürce yemek ancak dernek üyemizken değil. bu derneğin üyesi olmanıza rağmen içten içe başka yemeklere sempati duyabilirsiniz hata biz insanlara mahsus ama bunun dernek kurallarına aykırı olduğunu ve dernek bakımından bir hata/yanlış olduğunu inkar edemezsiniz.

derneğin kuruluş amacına aykırı eylemlerin tercih meselesi olması mümkün olmayıp derneğe üyeliğin iradi olduğunu unutmayın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar