fethi sekin

böylesine şehadet kelimelerin kifayet etmeyeceği bir makamın adıdır. "ey şehîd oğlu şehîd, isteme benden makber,
sana âgûşunu açmış duruyor peygamber."

devamını gör...
Allah gani rahmet etsin. peygambere komşu etsin. verdiği can, onlarca canı kurtardı. minnettarlık kifayetsiz bir kelime yaptığı işin yanında..
devamını gör...
bitmeyecek.
böyle kahramanlar bitmeyecek.
Allah nasip ediyor bu yigitleri bize. bize bizim içimizden nasip ediyor rabbim.büyük lütuf, büyük nimet.
mekani cennet olan bir aslan,bir şehit.
devamını gör...
çocukken kahraman denildiğinde hz.hamza'lar, sütçü imam'lar, nene hatun'ları bilirdik. kahraman nasıl olunur, nasıl davranır bilemezdik. surdan sura zıplayan malkoçoğlu'larla kandırdılar bizleri.

demek ki böyle kahraman olunurmuş. demek ki kahpe köpeklerin kurşunlarına korkusuzca böyle yürünürmüş. şehadete yürüyüş biçimine taktiksel yorumlar getirecekle, özel harekat polisi gibi davranmanı, mevzi almamanı yorumlayacaklar. ama sen düşünmedin abim. tıpkı kaderdaşın ömer abimiz gibi düşünmedin. o an içinden geleni yaptın. keşke o kurşunların bitmeseydi de uzaklaşmadan, öbür iti de gebertseydin orada. kader.

demek ki şehadete böyle yürünürmüş. demek ki iman dolu, vatan sevdası dolu bir yürek böyle koşarmış hainin üzerine.

ne mutlu senin çocuklarına, eşine. ne büyük şeref böyle bir babanın evladı, eşi olmak. kürsülerde meydanlarda bas bas bağırarak şehadetle ilgili dualar edip kendi evlatlarına vatan borcu ödetmeyi zul görenler asla senin ve evlatlarının dengi olamayacak. ne yazık ki bizler oturduğumuz yerden senin gibi kahramanlara sadece methiyeler düzebiliyoruz. Allah ruhunu şad etsin fethi abim.
devamını gör...
kürtçe bilir kişi olarak da görev yapan şehit polis. sözde kürt davası güttüğünü söyleyen ama kürtçe bile bilmeyen ermeni tohumları tarafından öldürülmüştür.
devamını gör...
son şehit.. Allah rahmet eylesin.

demir dövüldükçe sertleşir vesselam. gavur vursun ki; imanımız artsın. etimiz sertleşsin; ellerimiz nasır tutsun, tutsun ki; Allah'ın el müntakim sıfatına vesile olalım. intikam günü geldiğinde kafirden öc alalım.

devamını gör...
yüzüne bakmaya utandığım bir kahraman daha. dünden beri videolardan kaçıyordum izlemeyeyim diye. ancak olmadı izledim. o ne büyük cesaret Allahım. bizde burada işim var mı aşım var mı derdindeyiz. utanıyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar