ikisi de samimidir. gözyaşı dökmeyen bir kulun kalbi nasır tutmuştur. hele ki gözyaşı ile alay eden bir kul.. Allah yardımcın olsun.
devamını gör...
bu kıyaslama sağlıklı bir zihnin işi olamaz. küçükken pipilerinin boyunu karşılaştıran veledleri anımsattı bana. insan daha ne kadar mallaşabilir konulu deneysel bir çalışma diyorum buna..
devamını gör...
ikisi de davası ve insanlık için ağlamaktadır
insanlık için ağlayan insanların sayısı artsa dünya daha yaşanılası bir yer olurdu.
devamını gör...
erdoğan daha samimidir. tüm olan bitene rağmen, ben bazı şeylere gerçekten üzüldüğüne inanıyorum. bazen üzülsek de, gereğini yapıyoruz. o da kendine göre gereğini yapıyor.

gülen'in neden ağladığını bilmiyorum. batıdan doğan güneş idi, şimdi apo şerefsizini dahi geçti. umarım yarın aslında onu da kandırmışlar be falan olmaz.
devamını gör...
bir devlet başkanıyla bir teröristi kıyaslamak? hani 10 sene öncesi için bir şey demiyorum ama günümüz için biraz abes değil mi? ne olursa olsun rte bizim devletin başındaki adam. bu kıyas bugün için bu şartlarda pek doğru değil. eleştirinin de kıyasın da bir haddi olmalı. seçim yaklaştıkça bu meseleler artık kokmaya başlıyor.

edit: erdoğan'ı ne kadar kötülerseniz kötüleyin umurumda değil. ama o pörtlek gözlü amerikan beslemesi iti artık övemiyorsunuz ya işte bu yüzden çırpınıyorsunuz.
devamını gör...
eleştirinin de bir haddi olmalı fakat kendisine oy vermeyenin dünya ve ahiretinin yanacağını beyan eden bir cüretkarı, başka bir cüretkarla kıyaslamak hadsizlik değildir. beyefendi istediğini hedefe alıp istediğine istediğini söyleyip, tek talimatla adaleti yönlendirecek, mitinglerde isteklerini belirten vatandaşları azarlayacak sonra "vay efendim eleştirinin de sınırı olur". bazı insanlara karşı eleştirinin de ötesine geçmek şart ama işte kanunlar bir gariban vatandaşa işliyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar